Najlepsza sekcja mma w warszawie

Michł prowadzi teraz nawet swój klub :) ( http://www.ko-zone.pl/ ).


Choć było to tylko zastepstwo, to w bardzo miernym wykonianiu.
 
Tak, widziałem, że prowadzi własny klub. Współczuje wszystki, którzy u niego trenują. Nie mam do niego, jako do człowieka nic, ale jest złym trenerem, który niewiele umie. Nie ma pojęcia o tym, jak się poruszać, uderzać, blokować. Masa podstawowych błędów.
 
czyli miras jest przereklamowany?

perfumiarz najbardziej jestem skłonny ku turek/faryj team, a ty gdzie latasz? na gwardie?

zauważyłem że w tej sekcji jest najbardziej przekrojowo, w copie jest nacisk na bjj i sub, fajna atmosfera, wczoraj udało mi sie odnależc, ale musze sprawdzic co słychac w alliance, interesuje mnie lokalizacja uniwersum.

byłeś na mt u molczonowa?
zapasy prowadzi tomasz mączka, ewentualnie kostek na awf?
nie mam żadnych info o robercie faryj, ogarniety w temacie mma?

prosze o dalsze opinię, bo czas powrócić bo oponka rośnie :)
 
Uniwersum - praga północ. Jeśli chodzi o Muay Thai to szczerze polecam Palestrę.
 
wiesz tylko, chcialbym miec wszystko wjednym klubie, w jednym ze sie tak wyraze pakiecie, zajęcia boks/mt, zapasy, bjj/submission, i ewentualnie trenera od mma, paletra jest zajebista ale jako klub typowo uderzany podobnie jak akademia, ale tam nie pokulam, zalezy mi na wszechstronnosci, dobrej atmosferze, by móc zwiazac sie z klubem na lata, a nie zmieniac co kilka miesiecy
 
Mąka prowadzi parter dla zapaśników z tego co się orientuję. W zeszłym sezonie prowadził Profesor, wtedy czasami uczęszczałem. Pokulać się z zapaśnikami - bezcenne :)


Wiele osób od Mirka ucieka, więc o czymś to świadczy.


Ja latam tam gdzie mi czas pozwoli :) generalnie karowa i kime to grupy raczej początkujące. Polecam Gwardię jak już masz podstawy :)


Do molchanova nie chodziłem, ale kilka osób uczęszczało i bardzo sobie chwaliło.


atmosfera w Alliance jest zajebista :) Dużo luzu i koleżeństwa :)


generalnie Robert Faryj jest przekotem, 18 lat treningu grapplingu, mma, jiu-jitsu i wu-shu :) Jego tytułów nie znam, trenował w Niemczech i tam zdobywał tytuły.


Wpadnij, sprawdź, przekonaj się. strona www.submission.pl
 
no wlasnie ale gdzie wpasc do uniwersum czy na gwardie? bo faryj nie prowadzi na raclawickiej z tego co jest podane na rozpisce na tej stronie?
 
prowadzi z Joczem.


dziś 20.30 MMA na Gwardii. Wpadnij i sprawdź. Zapraszam.


btw, masz rację, rozpiska nie jest kompletna, zwrócę na to uwagę moderatorowi :)
 
postaram sie dzis wpasc, chociaz ciezki dzisiaj dzien, jak cie poznac? :) moze wrzucic tutaj poki co rozpiske tutaj?
 
mnie nie będzie dziś na gwardii niestety :/


wbij na matę, na pewno ktoś Cię pokieruje co dalej.


rozpiskę pocisnę os. odpowiedzialną, żeby zmieniła ją dziś/jutro
 
W obronie Mirka dodam, że dużo ludzi od niego odeszło po zmianie lokalizacji na AWF. Tak więc Perfumiarz trochę egzaltujesz.

Generalnie mam pytanie o MMA w Alliance-jakie koszta i jaka jest rozpiska. Bo strona nie jest aktualna chyba :)

Dodam też że obecnie trenuje w copie BJJ i treningi są w porządku, nie można wiele zarzucić.
Z MMA tam jest standardowy problem, jak na cope - DUŻO ludzi i troszkę miejsca brakuje.
 
dlatego na wstępie zaznaczyłem, że każdy swoje chwali :)

ale żeby nie było, że rzucam słowa na wiatr, proszę bardzo http://www.kosior.org/index.php?topic=680.315 3 i 7 post od góry. Te osoby trenowały. Zadziwiające, że już nie trenują?
Zresztą myślę, że nie ma się co wgłębiać w ten temat :)

Koszta etc najlepiej skorzystać z nr telefonu i wypytać samemu http://allianceteam.waw.pl/node/81

Pozdrawiam
 
no własnie kazdy od mirasa odchodzi, i robie kariere w innych teamach, dziwne, miras to spoko trener, mi za bardzo lokalizacja wspomniana na awf nie pasuje (1h drogi w jedna stronę), dlatego szukam czegos innego, po za tym u mirasa brakuje technik uderzanych, a za tym najbardziej tesknie po trenowaniu 1.5 roku za uderzeniami.
 
Dziwne, jak mieliśmy seminarium z Mirkiem to pokazywał głównie akcje które kończyły się pozycją do uderzania, a nie chwytami. Ogólnie to Mirek mówił, że u niego na początku chłopaki trenują, a potem odchodzą do innych teamów..
 
Byłem wczoraj na treningu w Copie. Co do samego treningu to jest dużo ludzi i przy jednym trenerze nie ma się co oszukiwać ale poprawianie techniki nie będzie częste. Myślałem że po zmianie miejsca poprawią się trochę warunki, ale jest tylko nieco mniej obskurnie niż w starej lokalizacji.


Perfumiarz kiedy są treningi MMA na Gwardii w rozpisce na stronie tego nie podają?
 
Sorry, że dopiero odpisuje.


W tym momencie niestety trening stricte MMA jest jedynie we wtorek o 20.30, gadałem dziś z trenerem, będzie jeszcze jeden dodany asap. Niestety ogranicza nas sala.


Dlatego, jeśli komuś zależy na samych treningach MMA, zapraszam do Uniwersum Fight na Burdzińskiego. Również prowadzą Robert Jocz i Robert Faryj, terminów treningów jest mnóstwo, ceny też przystępne, 130 bodajże karnet OPEN.


I oczywiście tak jak u nas akceptowana jest karta MultiSport.
 
Witamy na stronie ALLIANCE

Zapraszamy na treningi do naszego klubu:

Rozkład treningów: ( od 6 września 2010)

Poniedzialek
20:00 - Submission/Grappling (zaawansowana)

Wtorek
19:00 - BJJ (poczatkujaca)
20:30 - MMA

Środa
20:00 - Submission/Grappling (zaawansowana)

Czwartek
19:00 - BJJ (początkująca)
20:30 - Submission/Grappling (zaawansowana)

Sobota
Sparringi - godzina do ustalenia

Uwaga: na BJJ beda mialy wstep tylko osoby w gi.

Lokalizacja:

Treningi odbywają się w sali zapaśniczej Gwardii ul. Racławicka 132

znalazłem ten grafik na facebooku alliance team, perfumiarz co znaczy "asap."?
wytłumacz mi proszę czym się rózni submission od grapplingu? bo wydawało mi sie że to jedno i to samo :)
 
asap czyli as soon as possible. Obaj trenerzy chcą jak najszybciej dodać kolejny trening MMA, jednakże spora część terminów na Gwardii jest zajęta. Z moich informacji, wynika, że trening zostanie dodany prawdopodobnie w piątek.


generalnie Submission Fighting czyli wcześniej Submission Wrestling różni się od Grapplingu zasadami :) Generalnie Radek wywodzi się z Luta Livre, jednak nie dzielimy tego na treningach.


Wczoraj sparując z osobą trenującą w innej sekcji usłyszałem, że w Alliance robimy to co jest skuteczne a nie to co fajnie wygląda. :)


Ja osobiście trenowałem/brałem udział w treningach kilku sekcji i w Alliance jest najlepiej dla mnie. Bardzo skrupulatne podejście do kontroli, do podstaw, do szczegółów. Faktycznie robimy mało latających omoplat, ale za to balachy, trójkąty itd wykonujemy z zamkniętymi oczami :)


Pozdrawiam.
 
byłem wczoraj w w alliance, klimat zajebisty, turek widze zna sie na rzeczy, hajsy tez w normie za open, czas najwyzszy powrocic do treningów :) musze jeszcze podjechać do uniwersum , zobaczyć jak tam to wyglada, ale mysle ze w uniwersum to bardziej dla poczatkujacych


perfumiarz wspominałeś cos o joczu, robert przychodzi na gwardię? w piatek na nowym swiecie to treningi sub czy muay thai sie odbywają?
 
w piatki na nowym swiecie u molchanova (sorry za ew bledy w pisowni) jest tajski, a na karowej parter. tak jak mowilem jak najszybciej bedzie zrobiony trening mma w piatek na gwardii.


Atmosfera musi byc zajebista, w koncu to Alliance. Jak to mowi jeden ze znajomych, my jestesmy klubem szydercow, copa lanserow xD


Robert Jocz jest w kazdy wtorek na 20.30


Uniwersum ma o tyle lepiej ze samych treningow mma jest tam mnostwo, poziomu nie mnie oceniac, parter faktycznie jest raczej podstawy, choc ogolnie klub na +, szczegolnie zwazywszy na to kto prowadzi zajecia xD
 
Back
Top