Decca
Maximum FC Lightweight
Pan Dominik Tarczyński to jest przekot i jestem dumny, że ktoś taki reprezentuje mój kraj na arenie międzynarodowej. Jebać leszczy, z lamusami się nie pieścić.
Wrzucam jeszcze reakcje jakiegoś jutubera na wyżej wstawiony filmik, ze względu na komentarze pod, które w miażdżącej większości są pozytywne i przedstawiają nasz naród jak i nas samych w jak najlepszym świetle i przypominam zarazem, że te lewackie kurwy u władzy będą próbowały przeróżnych machlojek, żeby zmienić obecny stan rzeczy, dlatego trzeba patrzeć im na ręce,
bo nastroje w kraju to jedno,





