Nadludzie


Pan Dominik Tarczyński to jest przekot i jestem dumny, że ktoś taki reprezentuje mój kraj na arenie międzynarodowej. Jebać leszczy, z lamusami się nie pieścić.


Wrzucam jeszcze reakcje jakiegoś jutubera na wyżej wstawiony filmik, ze względu na komentarze pod, które w miażdżącej większości są pozytywne i przedstawiają nasz naród jak i nas samych w jak najlepszym świetle i przypominam zarazem, że te lewackie kurwy u władzy będą próbowały przeróżnych machlojek, żeby zmienić obecny stan rzeczy, dlatego trzeba patrzeć im na ręce,


bo nastroje w kraju to jedno,
Zrzut ekranu 2024-10-08 185538.png
a rozkazy z Brukseli drugie
ciapaty :: Wykop.pl
 

Pan Dominik Tarczyński to jest przekot i jestem dumny, że ktoś taki reprezentuje mój kraj na arenie międzynarodowej. Jebać leszczy, z lamusami się nie pieścić.


Wrzucam jeszcze reakcje jakiegoś jutubera na wyżej wstawiony filmik, ze względu na komentarze pod, które w miażdżącej większości są pozytywne i przedstawiają nasz naród jak i nas samych w jak najlepszym świetle i przypominam zarazem, że te lewackie kurwy u władzy będą próbowały przeróżnych machlojek, żeby zmienić obecny stan rzeczy, dlatego trzeba patrzeć im na ręce,


bo nastroje w kraju to jedno, a rozkazy z Brukseli drugie
ciapaty :: Wykop.pl

To jest w ogóle jakiś absurd jaką mamy opinie w necie
Jakby ludzie wiedzieli ile tu gówna :mamed:
 
Back
Top