Nadludzie

1733582903453.png
 
"They're not worried if Luigi Mangione is a hitman. They're worried he's a TREND-SETTER.."

Luigi Mangione. Zabójca CEO UnitedHealth Group's - amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej oskarżonej o celowe odrzucanie wniosków i nie wypłacanie pieniędzy.
Staram się znaleźć jakieś info odnośnie % spraw odrzuconych przez UH, ale podczas gdy w Polsce takie dane są ogólnodostępne (łatwo znaleźć, że np. PZU akceptuje ok. 90%, Warta 85-90%, Ergo 85% - te są w topie i najwyżej się cenią), w Ameryce dostępne są tylko ogólne dane wypłacanych razem przez wszystkie kompanie ubezpieczeń (odrzuconych zostaje 15-20%). Także sugerować się w wypadku wyboru ubezpieczyciela, to można ewentualnie opiniami z google, które są chuja warte. Mówi się natomiast, że takich spraw w wypadku UH może być nawet 40%, a "oficjalne dane" mają gówno wspólnego z prawdą. "Delay, Denay, Defend".






:conorsalute: :conorsalute: :conorsalute:
 
"They're not worried if Luigi Mangione is a hitman. They're worried he's a TREND-SETTER.."

Luigi Mangione. Zabójca CEO UnitedHealth Group's - amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej oskarżonej o celowe odrzucanie wniosków i nie wypłacanie pieniędzy.
Staram się znaleźć jakieś info odnośnie % spraw odrzuconych przez UH, ale podczas gdy w Polsce takie dane są ogólnodostępne (łatwo znaleźć, że np. PZU akceptuje ok. 90%, Warta 85-90%, Ergo 85% - te są w topie i najwyżej się cenią), w Ameryce dostępne są tylko ogólne dane wypłacanych razem przez wszystkie kompanie ubezpieczeń (odrzuconych zostaje 15-20%). Także sugerować się w wypadku wyboru ubezpieczyciela, to można ewentualnie opiniami z google, które są chuja warte. Mówi się natomiast, że takich spraw w wypadku UH może być nawet 40%, a "oficjalne dane" mają gówno wspólnego z prawdą. "Delay, Denay, Defend".






:conorsalute: :conorsalute: :conorsalute:

Wow! Chłop zasasynował kogoś postawionego dużo wyżej nad nim!
Coś niesamowitego i niepojętego! Coś co się nigdy wcześniej, w historii ludzkości, nie zdażyło!

Normalnie nie mogę tego objąć swoim rozumem!!!

:wow:
 
Wow! Chłop zasasynował kogoś postawionego dużo wyżej nad nim!
Coś niesamowitego i niepojętego! Coś co się nigdy wcześniej, w historii ludzkości, nie zdażyło!

Normalnie nie mogę tego objąć swoim rozumem!!!

:wow:
Ja tam z nim bije pionę. Jebać karalucha (ceo). I jego rodzinę też.

I proszę nie odreagowywać na mnie swoich utarczek słownych z @Dzihados :tysoncoffe:
 
Last edited:
Wow! Chłop zasasynował kogoś postawionego dużo wyżej nad nim!
Coś niesamowitego i niepojętego! Coś co się nigdy wcześniej, w historii ludzkości, nie zdażyło!

Normalnie nie mogę tego objąć swoim rozumem!!!

:wow:
I to nie w dykaturze! XD
 
Back
Top