Nadludzie

Słuchaj rano i wieczorem przed snem, po takiej dawce może się otrząśniesz i przejdziesz na jasną stronę mocy.
:beczka:
Starczy że odsłuchałem 2 razy tej piosenki (wersja 3 minutowa)... a przed pójściem spać... w głowie miałem "O Grzegorz Braun..." :lol: :confused: trzeba przyznać że wpada w ucho... :roberteyeblinking::boss:
 
"Nadludzie" temat idealny dla mnie.
Wróciłem 3 tyg. temu do do WIELKIEJ POLSKI po wielu latach. Mam kobietę Ukrainkę, DOPIERO wczoraj pierwszy raz wyszedłem z kumplami na browar (wszyscy brak czasu, bo praca, budowa domu, pierdolnięta baba), dziś sam siedzę w domu i piję w wódkę grając w grę... - NAJLEPSZA decyzja w moim życiu, pozdrawiam i życzę wesołych świąt !
 
NHHWixyvoNAdmyPJ.jpg
 
Warto zwrócić uwagę, że kto ktoś inny wzbudza tą zazdrość. Bo to nie jest tak, że nagle nierób stwierdza, że mu się należy. To jakaś osoba "trzecia" sugeruje: "hej! on ma a ty nie", albo "jak ja mnie zagłosujesz, to też będziesz miał".

Przykład z Ameryki: republikanie chcą uszczelnienia granicy i ograniczenia imigrantów, demokraci odwrotnie: to ich nowy elektorat.

u nas nas są pięćsetplusy. Przecież to nie była inicjatywa oddolna madek, że się skrzyknęły na FB, wymyśliły, stworzyły projekt ustawy i zebrały podpisy. Kto nasi rządzący "sami z siebie" dali. Ukraińcy też po zasiłki nie przyjechali, tylko żeby im bomby na głowę nie spadały. To nasi wielmoże ścigają się w rozdawnictwie.

a co do tematu głównego, to wielka afera u hałabały lubawicza w niujorku. Trzeba tam Grześka wysłać:
drugi, z obsranym materacem:
 
Last edited:
Back
Top