10aa90c7fab8fafd82abfeefdde4ceec.jpg


Jak zobaczysz, to będziesz wiedział, że jestem na rybach.
Prędzej na nietoperzach... na niebie powinien się pojawić przynajmniej karaś.
 
@flyingleb

Fox EOS 12000FS vs Shimano Ultegra 14000 XTD? Albo cos lepszego w podobnych pieniadzach.
Brałbym raczej ultegre, Foxy mi nieznane, choć użytkuję matrixy i nie narzekam. Jak jeszcze łowiłem na feeder miałem 5500 XTD i wersję Ci4 XTC i obie fajne, choć warto dopłacić do XTC. Miałem też Matrixa Horizon 6000 też fajny to pochodna tego foxa bez wolnego biegu z płytszą szpulą. W Shimano wymiana tulei na łożysko w rolce i będzie ogień.
 
Co np?. Patrzyłem parę kołowrotkow i były najtańsze w sieci.



:antonio:
Flagman ogólnie zdrożał u nas strasznie. Jeszcze w kwietniu kupowałem pod zawody odleglosciówki z mantaray, bo są świetne i dawałem 330 zł za 4.20 a Tera na promo 390. Młynki też mantaray match 3500 wtedy 250 teraz ponad 300 wszędzie. Za inspirationy jak jeszcze na feeder łowiłem po 390-400 dawałem a teraz ten młynek 500-600 wszędzie.

Jak coś mam ukrainca co sprowadza po cenach z ich strony. I wtedy ceny są mega.
 
Last edited:
Flagman ogólnie zdrożał u nas strasznie. Jeszcze w kwietniu kupowałem pod zawody odleglosciówki z mantaray, bo są świetne i dawałem 330 zł za 4.20 a Tera na promo 390. Młynki też mantaray match 3500 wtedy 250 teraz ponad 300 wszędzie. Za inspirationy jak jeszcze na feeder łowiłem po 390-400 dawałem a teraz ten młynek 500-600 wszędzie.

Jak coś mam ukrainca co sprowadza po cenach z ich strony. I wtedy ceny są mega.
Aaa. Wiadomo, że kiedyś to było. Mnie chodziło, że na dzisiaj jest taniej. A ten Ukrainiec na gwarancję odeśle? :)
 
Aaa. Wiadomo, że kiedyś to było. Mnie chodziło, że na dzisiaj jest taniej. A ten Ukrainiec na gwarancję odeśle? :)
Jeszcze nie złamałem od niego wędki i zajechałem młynka. Miałem jednak problem z gwarancją z GN na tregarona 390/120 pękł podobnie do bliźniaczych Browning spherów, które miały wadę. Nie uznali gwary, że moja wina. Musiałem załatwiać po grzeczności na drapieżniku oni mają inne źródło i mi załatwili cały skład na wymianę przez ich pośrednika. Z kilku wędek to jedynie z tym tregaronem miałem zonka.
 
Jeszcze nie złamałem od niego wędki i zajechałem młynka. Miałem jednak problem z gwarancją z GN na tregarona 390/120 pękł podobnie do bliźniaczych Browning spherów, które miały wadę. Nie uznali gwary, że moja wina. Musiałem załatwiać po grzeczności na drapieżniku oni mają inne źródło i mi załatwili cały skład na wymianę przez ich pośrednika. Z kilku wędek to jedynie z tym tregaronem miałem zonka.
Faktycznie ceny okrutne


W sumie to samo samo co Ruskie na aliexpress. Jak zamawia Rusek to ma połowę taniej.
 
Faktycznie ceny okrutne


W sumie to samo samo co Ruskie na aliexpress. Jak zamawia Rusek to ma połowę taniej.
Ta:sad: A jakie promki tam rzucają. A nam biedakom każą płacić miliony w cebulionach.
 
Back
Top