Muzyka

Tzn. ten akurat utwór to tak jakby pastisz, stworzony do filmu o którym jest teledysk: Kung Fury - gatunek muzyczny to po prostu synth pop z lat 80 lub stylizowany na lata 80. Poszukaj sobie utworów: https://www.youtube.com/user/NewRetroWave/videos - na pewno znajdziesz podobny klimat. Z tego typu muzyki bardzo lubię Lazerhawka:



Fajnie, że komuś też podoba się retro.

Szukałem na podanym przez Ciebie kanale i trochę na własną rękę, ale nie znalazłem nigdzie synthpopu z tak zajebistym brzmieniem, jak w tym kawałku z Hoffem. :sad:
Na tym NewRetroWave są chyba w większości utwory bez wokalu, a ja wolałbym chyba coś w stylu "True Survivor", albo "Nightcall" Kavinsky'ego.
 
Szukałem na podanym przez Ciebie kanale i trochę na własną rękę, ale nie znalazłem nigdzie synthpopu z tak zajebistym brzmieniem, jak w tym kawałku z Hoffem. :sad:
Na tym NewRetroWave są chyba w większości utwory bez wokalu, a ja wolałbym chyba coś w stylu "True Survivor", albo "Nightcall" Kavinsky'ego.
Ależ są, poszperaj. Nie znam z pamięci wszystkich wykonawców, ale są też takie z wokalem. Ja akurat wole takie bez. Z kanałów z taką muzą jeszcze neros77 i Maniac Synth, acz większość kawałków na podanych kanałach się powtarza to można znaleźć też takie których nie ma na innym kanale.

zeby nie było pusto wrzucam kolejny zajebisty kawałek, o którym zapomniałem:
@Grzechu @Scurvol


oraz propsy dla @Mr. Cloud za gust muzyczny
 
Last edited:
@Olos naprawde caly czas jestem pod MEGA wrazeniem tych dwoch kawalkow 10/10!



poszperalem toche po tym kanale co poleciles i bardzo pasuje mi muza MiamiNights 1984



ja rowniez wole bez wokali
 
@Olos naprawde caly czas jestem pod MEGA wrazeniem tych dwoch kawalkow 10/10!



poszperalem toche po tym kanale co poleciles i bardzo pasuje mi muza MiamiNights 1984



ja rowniez wole bez wokali

Tak Miami Nights 1984 ma zajebiste kawałki:



A co do Judge Bitch to obczaj jeszcze to:


Do tego kawałek MDK tez od Judge Bitch jest wporzo.
 
wszystkie kawalki zgrane na HD,przekonwertowane do mp3,zrzucone na empe-trojke i czekaja na jutrzejszy zajazd na rowerze :dance:
jak bede mial wiecej czasu poszperam na tym kanale bo widze,ze warto,piona!
 
różnica wieku : D chodziło mi o to, że taki głos jak twój może być atutem jak kolesia z orange zarost ujowy : D
:D
ja się swoim głosem nie przejmuje, chodź nie udaję, że staram się to poprawić, szczególnie moje "r"
 
Najlepsza trąbka w historii. Prawie wystąpił w '88ym we Polsze. Niestety zmienił zdanie i kilka dni wcześniej, przed planowanym koncertem we Wrocku wyskoczył z okna.
 
Back
Top