Muzyka

Tam o ciemną, "diabelską" stronę człowieka bodajże chodzi, ale nie pamiętam do czego to dokładnie nawiązywało. I tak lubię :D

Człowiek = grzesznik. Ten, kto mówi, że nie jest grzesznikiem ten nie ma Prawdy w sobie. :) Ja uważam, że właśnie o grzeszniku siędzącym w każdym z nas to jest. To coś na odwrócenie tego teraz. Eminem o Bogu? Hmm... Yela też mi się kojarzył zawsze z iluminackimi lalkami. ;)

 
Człowiek = grzesznik. Ten, kto mówi, że nie jest grzesznikiem ten nie ma Prawdy w sobie. :) Ja uważam, że właśnie o grzeszniku siędzącym w każdym z nas to jest. To coś na odwrócenie tego teraz. Eminem o Bogu? Hmm... Yela też mi się kojarzył zawsze z iluminackimi lalkami. ;)


Ja nie mówię konkretnie o tym sensie, tylko całość jest nawiązaniem do książki/filmu, której nie potrafię teraz skojarzyć.
 
DEFTONES W BERLINIE!!!!!!! Z Poznania mam tam 200km, bileciki za 38e. Juz zamowione. Byc moze i ostatnia okazja zeby ich zobaczyc na zywo (stare dziady troche). Wybiera się ktos?
Jeszcze kupa czasu, może się wybiorę. Liczę na to, że kiedyś wrócą do Polski.
 
Jeszcze kupa czasu, może się wybiorę. Liczę na to, że kiedyś wrócą do Polski.
Gdzie mozna kupic bilety i jaka jest data? Nie wiem czy nie szybciej doleciec np. do Londynu?
Ja mam do Berlina bliziutko więc. Bilety mozna kupic tutaj http://www.trinitymusic.de/product_info.php/info/p7197_Deftones.html (jest to link bezposrednio od organizatora dzieki czemu pomijacie chora stawke za dostarczenie do PL). Kupa czasu to pojęcie wzgledne, bilety wyprzedadzą się na dniach. 2 wczesniejsze koncerty w Paryżu już wyprzedane.
 
Ja mam do Berlina bliziutko więc. Bilety mozna kupic tutaj http://www.trinitymusic.de/product_info.php/info/p7197_Deftones.html (jest to link bezposrednio od organizatora dzieki czemu pomijacie chora stawke za dostarczenie do PL). Kupa czasu to pojęcie wzgledne, bilety wyprzedadzą się na dniach. 2 wczesniejsze koncerty w Paryżu już wyprzedane.
Dzieki za link, ale czekam az sie znajomy zdecyduje... ciezko planowac koncert w srodku tyg na pol roku w przod ;)
 
Ja pamiętam czasy kiedy newmetal nie istniał :P
Nie wątpię, stara dupa jesteś:)) Chodzą słuchy że na woodstoku '69 miałeś sex na backstage z Janis Joplin.

Kabanosa to bym jescze pewnie znalazł na kasetach nagrane akustyczne występy z makakofoniii:) Teraz to taki normalny zespół, wokalista nie fałszuje, muzycy trafiają w dźwięki.
 
Back
Top