Muzyka

Wrzucałem lnk do utworu, a teraz sam utwór:) Mi się podoba ;)



https://www.youtube.com/watch?v=4xrLiI3Ix5c&feature=youtu.be
 
JARAM SIE NOWYM BONSONEM!!!



kurwa dobre!!!



jeszcze nadchodzi nowy Mes, nowy Eldo, Bonson z Planetem bodajze, bedzie bogato.
 
Dobra, przejrzałem poprzednią stronę i zobaczyłem samo nazewnictwo linków @arymana i cofam swoje słowa. Moja muza jest jeszcze normalna. :-)
 




co za genialny album. Obok Verticala pierwsze miejsce 2013 r. Aż żal, że dopiero teraz mam okazje odsłuchać. Magia lasu.



Hollow man you vicious one you will burn like a snake like a son of sin!
 
@DickNiaz Jak hc z Polski to tylko We Are Idols. Możliwe, że to moja w ogóle ulubiona kapela z naszego kraju. Wszystkie płyty łykam jak młody pelikan.
 
Czy ktoś się wybiera na The Prodigy na Orange Warsaw Music Festival w czerwcu ? :-)



Mimo że nie jestem fanem ostatnich ich dokonań warto byłoby ich zobaczyć na żywo choć raz w życiu :-)



https://www.youtube.com/watch?v=ummSd-U1il8
 
Ostatnio przypomniałem sobie starsze kawałki The Prodigy i ostro napaliłem się na koncert w czerwcu :-)
 
@Trenuj_Na_Linoleum



Ja w Polskim HC nie siedze zbytnio, więc nie wiem co jest fajne, a co nie. A We Are Idols kojarze tylko ze względu na split z GPP. No i obowiązkowo Government Flu jeszcze słucham



A tutaj nowi Dilindżersi, oj robi robote ten wałek. W chuj mi się podoba produkcja tutaj. Nigdy nie było tak ciężko u nich.



 
@DickNiaz wielkie dzięki za polecenie płytki The Black Heart Rebellion :-) przesłuchałęm cała i jestem pod wrażeniem, jak się okazuje świetną atmosfere można wprowadzić nawet bez growli(chociaż dobrym growlem też nie pogardzę) jakbyś miałcoś w podobnym odcieniu to wrzucaj śmiało
 
coś za dużo tych smajli ostatnio. Dillingersi 2 dni temu, a wczoraj Deftones z nowym utworem:







Kurwa, mój ulubiony band. Od wielu lat.



@cloudeater bardzo mi miło, serio. Mogę Ci polecić Kingdom, band mocno spokrewniony z TBHR (perkusista tutaj gra). A na wokalu nieoceniony Colin z Amenra.



 
Back
Top