Muzyka

Eddie ma niepowtarzalny głos, a przy kawałku Just Breathe zawsze ściska mnie w gardle ... majstersztyk !
 








Serj Tankian poraz kolejny udowadnia, że jest jednym z najlepszych wokalistów w historii rocka
 
Mimo, że już nie mogę słuchać Slipknota od kilku lat to wciąż uważam Taylora za jednego z najlepszych wokalistow.
 
"Slipknot" i "Iowa" to dla mnie jedne z najważniejszych wydawnictw nowoczesnego metalu. Przeogromna agresja,schiza, cała otoczka która im towarzyszyła. Wychowałem się na tych płytach poniekąd i podchodzą do nich z wielkim sentymentem. Podobnie jest z całą twórczością KATa i Iron Maiden. Natomiast największą płytą jaka wywarła na mnie wpływ był Czas Ludzi Cienia od Sweet Noise. Częstwo wracam do niej wracam, szczególnie w słabszych chwilach.
 
Nie jestem wielkim fanem "gładkich" wokali Coreya. Może to takie mocno subiektywne odczucie, że mi sie głos nie podoba czy coś ale generalnie wole jak drze pape, a robił to po mistrzowsku w kawałkach takich jak "People = Shit"
 
tylko, że Ty jesteś gruby i brzydki a ja piękny i utalentowany



tardar-sauce-the-cat.jpg
 
The Angelic Process wraz z Nadja to przekozak grupy, szkoda jedynie tego pierwszego, że już nigdy nic nie nagrają. Zna ktoś jeszcze jakieś takie emocjonalno-smutaśne dronki?



Mnie wyjątkowo mocno dołuje Fall of Efrafa:



http://www.dailymotion.com/video/xjky5y_fall-of-efrafa-dominion-theology_music



Przy tym utworze cichutko łkam w kącie otulony kocykiem XD
 
@Dick



Ten Fall... obczaję zapewne, a z podobnych klimatów polecano mi Menace Ruine, ale podobno nieco bardziej drone i blackuje niż smutki.
 
Back
Top