Muzyka

Ize Lach slyszalem u Wojewodzkiego jakis czas temu, i tez mi pare dni krazyla po glowie :-)



https://www.youtube.com/watch?v=WnAXuf97ceM
 
Dotarła RóWNONOC ! Od pierwszych bitów i dźwięków Percivala(którego płyta była w gratisie) jestem jeszcze bardziej szczęśliwy z posiadania oryginalnego nośnika z tę genialną muzyką!
 
@Yagiel



Zgadzam się, płyta jest bardzo dobra z wyjątkiem utworu z udziałem TEDE, gość mi do tego totalnie nie pasuje.
 
DOKŁADNIE.Tede zniszczył niesamowity potencjał tego utworu., To mógł byc najlepszy numer na plycie. A tak to mamy mieszanke cwaniactwa i buractwa nie mającego pojęcia o czym jest Noc Kupały. Szkoda,że wychodzi do tego klip - na pewno bedzie na wysokim poziomie i Percival i Donatan zadbaja aby pokazac czym jest Kupalnocka - mogli by go zrobic do wersji z drugiej cd ;]
 
Nie mam pojęcia po co wzieli, człowieka który nie ma nic do przekazania poza chamstwem i głupawymi tekstami i do tego jest bardzo przeciętny jeśli mówimy o Hip-Hop'ie.
 
Równiez jestem szczęśliwym posiadaczem RóWNONOCY, jej zajebistośc była wiadoma po pierwszych singlach które zostały wybrane idealnie bo są one w większości najlepszymi numerami na płycie w/g Mnie.



Płytki Percivala jeszcze nie słuchałem, instrumentali też nie ale nadrobię. Wydanie bardzo ładne, elegancko się prezentuje. Noc kupały powinna być bangerem tak jak np. "Płoną bębny" od Wice Wersa ale nie można przesadzać...dobry numer choć potencjał niewykorzystany. Co do samego autora to zdecydowanie pasuje, może nie tak jak 3W czy DGE ale bardziej niż Pezet, VNM czy Onar na pewno. Nie jestem obiektywny bo go lubię ale są na pewno gorsze tracki/zwrotki. Brak Mi Kasty, a największe pozytywne zaskocenie to kawałek "Zew", młode koty atakują...
 
Moja Równonoc już kisi się w domu, a ja niestety będę tam dopiero za tydzień... eh...
 
Kolejna (już 6 ! w tym roku) płyta Big B. Jest kilka rewelacyjnych kawałków. Polecam przesłuchać.



 
szósta...????!!!!!!



ciężko za gościem nadążyć...



niesamowicie płodny artysta...



natomiast co do innych niesamowitych gitarzystów, to jutro w stodole nową płytę (również bardzo dobrą i niestety długo oczekiwaną)



promuje steve vai... !!!!!



wydawnictwo zawiera kilka fajnych utworów, które mr. vai, mam nadzieję, zagra:



TjHE_6UANek[/media]/a/p
p
a href=]
 
nie wiem czy ktoś wrzucał tą panne wcześniej, w każdym razie polecam jak ktoś lubi mix'y gatunków muzycznych w dobrym wykonaniu...no i do tego całkiem całkiem się ją ogląda ;-)
 
wymiata okrutnie....



perfekcyjnie bawi się dzwiękiem...



jest najlepszy....



właśnie wróciłem z koncertu i jeszcze sobie tego w głowie nie poukładałem...:-)



najważniejsze, że wreszcie usłyszałem to czego steve nie zaserwował podczas poprzednich dwóch wizyt, czyli:
 
Back
Top