Muzyka

Co do Faziego - solo niekoniecznie, ale Nagły Atak Spawacza a w szczególności płyta Brat Juzef to rewelka:)



Nie widzialem Blindead'a. w sumie nawet nie słucham. Koncertowo w Polsce dla mnie nr 1 jest chyba Glaca a 2 to Acid Drinkers :) Kat w sumie też daje radę,ale niekoniecznie podoba mi się zachowaie Panów po koncercie. Behemoth i Vader to jest też zdecydowanie klasa i profeska sama w sobie - oni nie dają słabych gigów. Huntera odpuściłem już wiele lat temu,Comę też, ostatniego albumu nawet nie ściągałem:) Nie chce mi się wilyczać ile razy co widziałem, bo było tego naprawde dużo,ale z po za naszych granic najlepsze koncerty (jakie zapamiętałem) na których byłem to na szybko mogłe wymienić napewno Cannibal Corpse,Napalm Death, Clawfinger oraz Agnostic Front. W sumie,miałem okazje widzieć In Flames, jak jeszcze nagrywali całkiem dobre plyty, to pamiętam,że również dobrze się bawiłem. Marze zobaczyc Furie,Immortal,Hatebreed oraz ponownie Canibali i AF. Połowa tych kapel będzie na tegorocznym Brutal Assault, który polecam, ale plany na wakacje w tym roku kierują się całkowicie w inną strone. Ile koncertów by człowiek nie widział, to zawsze będzie cos czego nie uda się zobaczyć :)
 
Kurcze możecie się śmiać ale nigdy nie byłem na koncercie zagranicznego zespołu, a miałem okazję być chyba setki razy... Między innymi miałem być na Cannibalach ;) Ale takim moim osobistym marzeniem jest zobaczenie na żywo Cradle of Filth, Calibana (który bardzo często wita do nas:) ), Dimmu Borgira, Epice (ze wzgdlędu na piękną Simone) i Killswitch Engage... Jeżeli chodzi o Epice to miałem kupiony już bilet na 16 maja ale akurat musiał mi się trafić egzamin w ten dzień i bilet byłem zmuszony sprzedać za pół ceny :/
 
Ja na Blindead byłem wiele razy, zresztą grałem kiedyś z nimi w jednej sali i z perkusistą nagrywaliśmy demko ;) Moim zdaniem na koncertach są równie świetni co na płytach i jeżeli nagrania Ci się podobają to wbijaj na koncert bez wachania ;)
 
Calibana widziałem:) Ogólnie nie trawie metaclore z przeplatanymi refrenami,wiec dla mnie Caliban studyjnie raczej odpada, ale na koncercie to była poezja :) Gdzieś tu wstawiałem link do kapeli ode mnie z regionu,jak lubisz metalcore to obczaj :
 
Growling taki typowo blackowy, poza tym jak dla mnie troche za szybko, jak już wcześniej wspomniałem takie blasty lubię tylko na koncertach... Ale końcówka mocna... Ogólnie wolę taki wolniejszy metalcore ale z przysłowiowym pier***nięciem :) A jaki to jest rejon? Okolice jakiego większego miasta?
 
koncerty kata koszą wszystko. ja osobiscie nigdy nie bylem na klasycznym kacie tylko na tym kat& roman ale i tak zabawa przednia. roman tancuje co wywołuje euforie, irek pocieszny zza bebnow a reszte da sie przezyc
 
@Painkiller - ja ostatnio trafiłem na koncert, na którym na basie grał Fazi,więc moge powiedzieć,że widziałem 3/4 KATowskiego składu:)
 
Widziałem Blindead wraz z Tides From Nebula w Poznaniu. Dla mnie osobiście nr 1 w Polsce, chociaż fakt faktem troszke wysublimowaną muzyke grają panowie i nie każdemu się może to podobać. Autoscopia / Murder in Phazes absolutne mistrzostwo świata, nie uwłaczając oczywiście równie wspaniałemu Affliction XXIX II MXMVI. Na żywo niepowtarzalny klimat tworzy ten band, idealnie oddający to co się dzieje na albumach, więc jest to absolutny must see dla wszystkich fanów : )



A co do Antigamy to świetny kameralny (11 osób, sick!) koncert dali. Zagrali dużo kawałków ze świetnego Warning co mnie osobiście bardzo ucieszyło. Black Mad Lice równie udanie, chociaż troszkę słabe nagłośnienie mieli. To oczywiście wina gównianego miejsca w jakim grali (akustyka), ale skoro Antigama wycisneła maks z tej małej salki to lekki zawód pozostaje. Pierwszego supportu nie widziałem. Ogólnie koncert na duży plus, za 15 zł takie rzeczy zobaczyć... Odwiedzajmy i wspierajmy nasze rodzime bandy bo naprawde warto : )



 
11 osób na koncercie Antigamy i Black Mad Lice ? :D To u nas w chyba mniejszym mieście, jest przy kazdym metalowym gigu pelen klub :D
 
Luczyk olał temat. Jak KAT z Romanem wydawali płytę, to pojawiła sie strona Luczykowego Kata na której zrobił konkurs, jakieś dziecko dostało winyl a inni po tapecie na pulpit.. Do tego zarzekał się,że płyte ma nagraną i wyda ją przed Romanem. I tyle było z jego kolejnych kłamstw:) Z nim jest coś ostro nie tak :) O ile pamięta inna osoba była podana w wyniku konkursu a inna dostała nagrodę, ale nie jestem pewien:) A tym czasem zapraszam na nową stronę KATa www.kat.info.pl oraz na worum http://www.czarnezastepy.pl/forum/index.php :)



Piotr_I_Mateusz_M_02.jpg








a co do tej Nikity, kilka scenek bez pasków:D
 
jak bylem pierwszy raz na kacie pojechalem sobie do knajpy rude boy w bielsku i(latalem z flaga polski z napisem walbrzych) to w pewnym momencie koncertu miedzy piosenkami cos roman opowiadal o rozłamie z sali poszło "luczyk chuj" i tak cala sala zaczela skandowac na co roman zrobil smieszna mina i takim uspokajajacym gestem uciszył wszystkich po czym powiedział " on to wie" xD swoja droga to bym cholernie chcial, zeby sie klasyczny kat reaktywował.



a na czarnych zastepach mam konto :P ba nawet brałem udzial w tej ankiecie pare lat temu gdzie sie wybierało nazwe dla fan klubu kata xD
 
Na każdym koncercie idzie to hasło,aczkolwiek, uważam,że o sam rozłam odpowiedzialny jest również Roman, z nim też chyba nie dokońca jest ok :) Ostatnio jak grali u nas, to nie chciał nawet sobie zdjęć robić - a poprosiłem kilka razy, za każdym razem coś mu nie pasowało, potem razem z Fazim na zmiane macali małolaty. Z tym drugim chicałem piwko strzelić - piwko przyjął,ale rozmowy już nie podjął :) Taka siarowa sytuacja wyszła:) Więc na poziomie gwiazdorzenia są chyba mniej więcej takim jak Luczyk,z tym,że Luczyk wolał to robić na "zachodzie" :) Za to Irek zawsze chętnie porozmawia,zdecydowanie najbardziej spoko osoba ze starego składu. Od tamtego koncertu zmieniłem podejście do tego zespołu,płyt słucham i kupować dalej je będę, ale na koncerty już się mi nie pali :)
 
Irka ostatnio spotkałem rok temu pod spodkiem przed koncertem Judasów. Sam do nas podszedl wysmiał ze wałbrzyskie ryje, bylem w szoku ze nas poznał no ale jak 5 lat z rzedu widzialem sie z nim po pare razy na koncertach to w sumie mogl zapamietac. gadalismy i nagle jakis koles przed nim jebnał na kolana z notesikem w kubusia puchatka i prosiaczka z tekstem czy da mu autograf xD wszyscy rozjebani a irek najbardziej :-)
 
Z 5'nizza najbardziej lubie to:







Ogólnie to niesamowite co Ci kolesie potrafili zrobić tylko głosem i gitarą ;)
 
Acid Drinkers nagrywa nową płytę! To co załoga oznajmiła na Fejsbuku:

<font size="2">Pora już ujawnić czemu pod osłoną nocy i w blasku dnia od paru miesięcy spotykaliśmy się w pewnej poznańskiej kamienicy. Powód był jeden • • La Part Du Diable • , czyli nasza nowa płyta, która ma ujrzeć światło dzienne już jesienią tego roku!


Skończyliśmy komponowanie całego materiału na nowy album i jesteśmy w przeddzień wejścia do studia!






Ciekawy tytuł :)
 
@Yagiel: takiej bez pasków, to niestety nie ma. Za to obie panie pojawiły się kilkakrotnie w Playboyu (nawet w jednym numerze były obie na raz :D ). Poszukam i podeślę, bo mam gdzies na kompie skany :D
 
Back
Top