Muzyka

Znam,aczkolwiek nie przepadam:) Wg mnie romy za bardzo żrą z twórczości Maxa Cavalery, co mnie drażni. Nie mniej jednak,robią to dość porządnie :) Mort, jak lubisz, to zapoznaj się ze starym Soulfly
 
Najlepsza kapela/plyta ostatnich 2-3 lat, jak ktos lubi alternatywny metal to polecam 8)















A to polecam lubiącym zacny drum and bass:



 
Wczoraj byłem na My Riot... jestem pod mega wrażeniem. duch Sweet Noise żyje ! Glaca to niesamowity koleś. Był ktoś na tym gigu? Widziałem chłopaka(który zachowywał się jakby mnie rozpoznał) i odnosze wrażenie,że widziałem go na konwencie ;]
 




Co rusz to wchodzę ostatnio nie w moje klimaty niedawno przekonałem się że LB ma fajną muzę,a teraz Nightwish
 
@Yazz <- byłem i starałem się zasnąć ale się nie dało(pracuje przy eventach) :> Jak nie jestem fanem to w/g Mnie było grubo, jak 40K osób unosi ręce w górę, Metallica wychodzi, odpalają się fajerwerki, głośniki rozpruwają powietrze to czuć energię, jest moc krótko mówiąc. Na szczęście w trakcie imprezy nie musiałem spędzać czasu między fanami, byli normalni ale byli też nachlani, wyglądający jak...i zwyczajnie trafiali się brudni, szczególnie jeden który się podkopał i był cały w piachu, chciał zobaczyć Zacka Wilde`a czy kogoś...ale koncert dla fanów był na pewno mocny.
 
Ktoś podawał Black Mad Lice wyżej, a akurat jutro będę miał przyjemność ich zobaczyć na żywo. Grają jako support Antigamy:



 
Ja podawałem :) No to spoko. To ten koncert w Turku? Myślałem aby na to skoczyć,ale nie chce mi sie :)
 
Tak, ten koncert w pubie 21. Żałuję tylko, że nie będzie mi już dane zobaczyć Antigamy z wokalista Blindeada
 
Ja tez nigdy nie sluchalem Kata i wsumie nadal nie slucham, ale akurat Lze uwazam za swietny kawalek. Lubie go spiewac na Karaoke po pijaku ;)
 
heh KAT to dla mnie numer 1 w Polsce i chyba w ogóle :) Jak Wam się podobają spokojniejsze numery to polecam płytę "Ballady":)



Poniżej najnowsza Ballada od KATa
 
Jest moc!! Nie słucham w domu takich sieczek ale chodzę na koncerty takich rzeźników... A najczęściej chodzę na koncerty kumpli z mojej miejscowości a oto ich najnowszy klip:
 
Dlatego trzeba słuchać KATa z Kostrzewskim :) Całkiem spoko te Dig Up, takie Frontsidowe ale bez ckliwych tekstów i wokali - zapoznam się :)



Wracając do KATa - jest ktoś z Was może na forum Czarne Zastępy ?:)
 
Dla mnie Kat nr 2 w Polsce... Osobiście wolę Hunter'a... A pod względem koncertowym 1.Hunter(byłem 4 razy); 2. Behemoth(1 raz); 3. Kat(3 razy); 4. Coma (tylko, że chodzi mi o tą Come sprzed 6 lat - 5 razy); 5. Frontside (12 razy); 6. Virgin Snatch (1 raz)...



Chciałbym też zaliczyć wspomnianego wcześniej Blindead'a.. Był ktoś?
 
Back
Top