Muzyka

Dużo nie słychac ale w teori zapowiada się ciekawie, swego czasu dużo słuchałem ISIS a i Deftones kilka razy się nawineło ;)
 
Oj Równonoc może trafić do mnie ładnie :) Percival sam w sobie jakoś mnie nie jara,wolę Żywiołaka, ale z domieszą rapu wychodzi z tego coś bardzo oryginalnego :)
 
Według mnie to będzie świetny materiał. Coś nietypowego i innowacyjnego, polecam wywiady z Donatanem można się coś więcej dowiedzieć. Znajomym lubiącym cięższe brzmienia jak Yagiel bardzo się spodobało oczywiście oprócz zwrotki Soboty, która jest tragiczna i w ogóle jego styl nie pasuje do tego projektu. Następny klip ma być bardziej czilowy podobno taki na słoneczne dni. Ja się jaram jak dziecko i czekam na kawałek 3W z Równonocy, bo Panowie są w życiowej formie.
 
Zwrotka Soboty nie jest tragiczna, a zarapowana jest pierwszorzędnie, zupełnie z innej strony do tego podszedł. No, ale są gusta i @Bubsiki.:-)
 
Bubsiki :-) dobre



Nie no raczej jego zwrotka została przyjęta negatywnie i ja się do tego przychylam. Według mnie jego flow nie pasuje do takiego projektu, Sobota ma bardziej melanżowy styl. Do takiego projektu pasuje Sokół/3W/Słoń/Chada/Sheller/Miuosh/Paluch niż raperzy pokroju Soboty.
 
Jesteś już mój, jesteś już moja raczej nie pasuje do Równonocy :-) Nie mówię, że on nawija tylko o cyckach i melanżach tylko po prostu nie pasuje do tego projektu ziomek.
 
Back
Top