Muzyka

Stary kawałek HH mojej produkcji, na mikrofonie niejaki Eljot, dosyć znany MC, który pojawił się miedzy innymi na płycie Rahima z Paktofoniki.
 
Ogólnie spoko, troche miks chyba nieteges, wokal wycofany ale rzeczywiście flow całkiem niezły. Robisz coś jeszcze?
 
heileris



Cóż, ja zrobiłem tylko podkład i mu dałem, on za mix odpowiada z wokalem. :P



Robie, robie, od 11 lat robie :D Wrzucałem tu już pare moich utworów wcześniej, wszystkie co wrzucam w net znajdziesz na koncie youtube z powyższego utworu. Tam też wrzucam co jakiś czas inne kawałki. Dla przykładu, też stary kawałek, z dość mocnym beat'em.
 
herflick, zajebisty co nie? ;) Mi se poszczescilo(albo i nie, zalezy jak spojrzec:) bycia na Buck Dich pod sama scena ;)











I cos dla zlagodzenia



 
Oj Niemczuchów to kiedyś zobaczę na pewno.



a Kyuss.... mmmmm, chyba najlepszy stoner jaki znam.
 
1060377203-1.jpg
Dorzucę bo to hardkor



z butem



http://cheech.bandcamp.com/
 
Uwielbiam Radiohead ale twórczośc Pendereckiego i ogólnie muzyka awangardowa to ciut za dużo dla mnie. Czuje, że brakuje mi podstaw muzykologii by docenić te kompozycje i móc odnaleść się w ich kontekście. Inna sprawa, że chyba raczej nie chodzi tu o "wspólne nagrania" bo to po prostu płyta zawierająca utwory Pendereckiego z lat 60 i inspirowane nimi utwory Greenwooda z ubiegłej dekady. Ale ogólnie szacun GLF jeżeli ty się w tym odnajdujesz.



A w temacie motyw Chopina na którym opiera się moja ulubiona piosenka Radiohead w wykonaniu polskiej grupy wokalnej (której nazwa inspirowała inny mój ulubiony zespół Starzy Singers):



 
Ale ogólnie szacun GLF jeżeli ty się w tym odnajdujesz




Może nie odnajduję. Taki projekt raczej odbieram z ciekawością niż ekscytacją.




Uwielbiam Radiohead (...)


No to liczę, że uda mi się Ciebie zaskoczyć:



 
Back
Top