Muzyka

no w sumie dobra ta cała akcja. w dobie internetu trochę się zaniedbało ojczysty język :) Wiadomo, że nic mu nie grozi(raczej) poprzez nie wpisywanie polskich znaków,bo tak wygodniej,(?) ale z drugiej strony,trochę się go nie potrzebnie niszczy:)
 
Wczoraj był ciekawy materiał na ten temat w tvn24 i był właśnie Łona (właściwie jego nuta). Nie udało mi się znaleźć całego materiału, ale dobre i to:
 
ja natomiast jestem zdania,ze to niepotrzebne przypierdalanie sie do szczegolow,przeciez wszyscy wiedza o co chodzi.To cos w stylu tych medrcow co zamiast skupic sie na sensie postu to ci beda wytykac bledy ort albo interpunkcje,draznia mnie owi purysci jezykowi niezmiernie.Gdy juz brakuje jednemu z drugim argumentow to najlatwiej jest sie przyjebac do bledow. Nigga please:-)
 
Na forum są 2 przodujący puryści:



Nr. 1) GLF - były dyslektyk - uzdrowiony, ale dziwne kompleksy pozostały



Nr 2) Kalogero - każdy zna , każdy wie



:-)







A trzymając sie tematu:
 
Mort - szacun :) Muza nie do końca mój klimat ale z koncertu bym nie wyszedł :) To co zawsze mnie nakręca w takiej muzie to energia wokalisty więc tu widzę miejsce na progres ;)



Przypomniał mi się od razu koncert Sunrise, po którym byłem pod wrażeniem energii wokalisty Pata :)



 
Zajebista nuta, którą zapodałeś... chciałbym robić taką muzykę za kilka lat, może znajdę taki zespół. :)



Jeszcze jeden... tym razem cover, ale też dorzucam moją nutę... wydaje mi się, że ta nuta jest najlepsza, przynajmniej pode mnie i mój styl, upodobania jest najlepsza. Enjoy. :)



dV79IQEG-6o[/media]/aa href=]Vm
 
Utwór może i średni ale jeden z bohaterów teledysku przypomina mi młodego ( jakbyś był stary :-) ) Morta
 
No faktycznie hehe.. powiedz corey co sądzisz na temat nutek, które wrzuciłem kilka postów wyżej. ;)



Nuta na dziś:
 
@up - Dobre, dobre, ale jak ktoś już tu pisał musisz się wkręcić w jakiś sceniczny image, taka muza wymaga lekkiego odstawania od nudnej rzeczywistości :-) A i z czego zerżnęliście tę solówkę na początku drugiego utworu ? :-)



MIAŻDŻYCIEL !!!!!!!!!
 
Właśnie nie wiem z czego... ale brzmi do czegoś podobnie. ;) Ruch sceniczny, luźno, może jak jeszcze kiedyś będe miał koncert, bo póki co bez zespołu jestem. ;)
 
Back
Top