Muzyka

Panie szanuje za HOF. Sprawdź jak lubisz takie bagniste klimaty: Sleep, Om, Crowbar, Eyehategod czy Karma to Burn.

Pierwsze dwa znam (notabene gitarzysta Sleep jest w HOF) a resztę obadam, thx.
 
Najlepsze utwory rockowe ostatnich 5 lat? Próbuję się zabrać za nowsze zespoły, ale póki co rezultaty nie powalają. Pomóżcie.
 
Pierwsze dwa znam (notabene gitarzysta Sleep jest w HOF) a resztę obadam, thx.
Dobrą muzyką trzeba się dzielić :D. Matt Pike to kocur jest. Sprawdź jeszcze Electric Wizard, Earth czy Kyuss. Zakładam, że Kyuss możesz znać.
 
Ufomammut

Ufomammut poznałem z jakiś rok temu i mnie rozjebało na łopatki. Było w polecanych na YT, patrzę na nazwę i już widzę, że będzie odjazd. Patrzę na okładkę płyty i mi się podoba. Wciskam play a tam kurwa DOOM z najgłębszych otchłani Pacyfiku, jeszcze głębiej niż Cthulhu siedzi Oo
 
Ufomammut poznałem z jakiś rok temu i mnie rozjebało na łopatki. Było w polecanych na YT, patrzę na nazwę i już widzę, że będzie odjazd. Patrzę na okładkę płyty i mi się podoba. Wciskam play a tam kurwa DOOM z najgłębszych otchłani Pacyfiku, jeszcze głębiej niż Cthulhu siedzi Oo
Włosi robią magiczną robotę na płytach. Colour Haze, My Sleeping Karma to ekipy z Niemiec, warto przesłuchać. Cathedral też naprawdę godny uwagi czy Candlemass!!
 
Z Niemiec jeszcze zajebiści są Samsara Blues Experiment.
Znam, ale nigdy nie zatrzymałem dłużej przy tej ekipie. Muszę do nich wrócić, bo ładnych parę lat temu ich podsłuchiwałem. Five Horse Johnson, możesz obadać. Jestem pewien, że na stacji benzynowej w Alabamie czy Tennessee można ich usłyszeć z głośników :D :D
 
Back
Top