Muzyka

@Noodels



Już pisałem wcześniej tutaj, albo w hyde parku, że ta nowa płyta Pezeta to będzie porażka i mnie się to nie podoba(tu się zgadzam).



Ja nie kpie z murzynów, bo dobrze wiem, że to muzyka stworzona przez nich i w tym są najlepsi. Ale jak widze tak dosadne komenty, że polski HH ssie i nie ma poziomu to nie mogę się z tym zgodzić. Onar-farbowane lisy odnośnie dzisiejszej sytuacji.



Mój angielski też nie jest najgorszy, ale nie rozumiem całych tekstów to się przyznam, a ja Ty rozumiesz to gratki :-)
 
Nie wiem czy nie było.







ale co tam :P



No jeśli chodzi o Hip-hop to nikt afroamerykanów nie przebije, są mistrzami świata.



Jeśli chodzi o polskę







to jest mój faworyt.
 
Genialny kawałek choć osobiście wyżej jednak cenie oryginał w wykonaniu NIN. A na deser inny cover genialnego uworu Joy Division w wykonaniu właśnie NIN.



 
Kliknięcie na rok zmienia wyświetlane tygodnie po prawej stronie. Dopiero kliknięcie na tydzień zmienia utwory.Fakt, że jest to troszkę nieintuicyjne.
 
Notowanie 1, z dnia 24.04.1982, godz. 20:00 • 22:00, prowadzenie Marek Niedźwiecki



Urodziłem sie wcześniej - więc wypierdalać :-)



:-):-)
 
U mnie jak się rodziłem królowało :







W sumie pasuje - "Jutro bede duzy, dzisiaj jestem maly" :)



Widzisz Kaczor, jednak nie jesteś taki stary jak wszycy myśleli, no, przynajmniej dla mnie :D
 
1987 (sprawdzałem datę wydania singla by wiki) ....no faktycznie "dawne" czasy.... odejmij jeszcze 10 , małolacie :-)
 
wow, no dobra, nie wziąłem pod uwagę, że jesteś starszy niż notowanie:) 10 od mojej daty urodzenia czy od 82' ? :)
 
Urodziłem się przy niezłym klasyku :-)











Tu się łatwiej sprawdza, ten stronki od Madzera też nie ogarniałem.



http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_number-one_hits_%28United_States%29
 
ja mam ten konfort, że urodziny obchodzę razem z trójkową listą, tyle że jestem ciut od niej starszy.



niestety....
 
Back
Top