Muzyka

Wyskoczyło mi na YT. Zerknę, myślę, jak ta niewątpliwie fajna rosyjska dupka kaleczy Tajrę. Jakże się kurwa pomyliłem.
 
O ziomek, w koncu wrzuciłeś coś za co dostaniesz lajki a nie kiełbasę między poślady.
Stare The Ocean > Nowe The Ocean.
Smuteczek, że nie lubisz dobrego defknura, chociaż kiełba od Ciebie to i tak wyróżnienie kur4qq :*
Szkoda, że Oceaniarze nie młóco już takich walców jak dawniej. Panie, kiedyś to byyyo... zawsze zostaje opcja zapętlenia kawałków, chyba nigdy mi to nie zbrzydnie.
 
Nie mogę znaleźć pełnej wersji, czy poszczególnych utworów na YT, ale jest dostępny nowy/stary album Lady Pank pt.: "LP1" np. na Spotify z udziałem m.in. Piotra Roguckiego, Katarzyny Nosowskiej, Tomka Organka, czy Artura Rojka i słucha się tego naprawdę dobrze. Wrzucam fragmenty:
 
jedna z najgorszych rzeczy w polskiej muzyce to ten pojeb

:confused::confused::confused::confused::confused:
:lol:

Mnie tam ta płyta podchodzi, czuć świeżość. Najbardziej lubię smętne, ale klimatyczne "Wciąż bardziej obcy" Rojka i partie Organka w "Kryzysowej". Choć Maleńczuk to się nadaje chyba do większości coverów:applause: A Rogucki rzeczywiście, że tak to ujmę niecodzienna osoba:lol:
 
:lol:

Mnie tam ta płyta podchodzi, czuć świeżość. Najbardziej lubię smętne, ale klimatyczne "Wciąż bardziej obcy" Rojka i partie Organka w "Kryzysowej". Choć Maleńczuk to się nadaje chyba do większości coverów:applause: A Rogucki rzeczywiście, że tak to ujmę niecodzienna osoba:lol:
Rogucki to egzaltacja i pretensjonalność ponad wszelkie normy :lol:
 
Back
Top