Muzyka


tak, wiem, slyszalem. Dzisiaj wyszla nowa plyta

wiazalem z nia duze nadzieje i... i chuj bombki szczelil :lol: szczerze mowiac, zawiodlem sie. Nie jest az taka zla ale baaardzo daleko jej do tego arcydziela gatunku

podejrzewam, ze prawdopodobnie tworcy juz nigdy nie zbliza sie poziomem do tej plyty albo chociazby do tej perelki z ich poporzedniej plyty
(nie bylo na YT, to pozwolilem sobie wstawic, fajny klimacik ma kawalek. Pasuje na plaze :wink:)


bylo, wstawialem kiedys tam :tongue:
 
c.d.
@Olos wstawiales tu kiedys, pamietam tak z 5 kawalkow synthwave'owych (same perelki) ktore to wkrecily mnie w gatunek niesamowicie, miedzy innymi to :heart::heart::heart:

jest nawet moj komentarz pod trackiem to bylo 3 lata temu :wink:
a ta nowa ich plyta, no kurwa...
 
c.d.
@Olos wstawiales tu kiedys, pamietam tak z 5 kawalkow synthwave'owych (same perelki) ktore to wkrecily mnie w gatunek niesamowicie, miedzy innymi to :heart::heart::heart:

jest nawet moj komentarz pod trackiem to bylo 3 lata temu :wink:
a ta nowa ich plyta, no kurwa...
Tu jesteś bratku. No fajnie. :friends:
 
Heja, bo nie pamiętam, z kim gadałem o Brutal ASSault :)

Jednak nie będzie tego ziomka z Ahnsinh, ale za to reszta kurwa listy rozjebała mi buty podczas wystrzeliwania na Marsa. I nie będę wyliczał, ale jak zbiera się kilka kapel z dzieciństwa, kilka z bycia młodziakiem, i kilka, które rozpierdalają mnie aktualnie...No cóż, właśnie zamówiłem bilet.

Pamiętam tylko, że @dizel77 , @Bardock, @billmurray, @Renegade @Dzihados, @Iwzz, (wiem,że spęd,tylko oprócz koncertów są też klubowe koncerty, festiwal filmowy,i inne takie tam) @DickNiaz, @Rakesh, @halibut @Yoshi 1899, @Pietagoras no i dodajcie tych, których powinienem pamiętać, a ni chuja nie pamiętam. 20kilo to 20kilo, część sformatowało, część wymyło.
 
Heja, bo nie pamiętam, z kim gadałem o Brutal ASSault :)

Jednak nie będzie tego ziomka z Ahnsinh, ale za to reszta kurwa listy rozjebała mi buty podczas wystrzeliwania na Marsa. I nie będę wyliczał, ale jak zbiera się kilka kapel z dzieciństwa, kilka z bycia młodziakiem, i kilka, które rozpierdalają mnie aktualnie...No cóż, właśnie zamówiłem bilet.

Pamiętam tylko, że @dizel77 , @Bardock, @billmurray, @Renegade @Dzihados, @Iwzz, @DickNiaz, @Rakesh, @halibut @Yoshi 1899, @Pietagoras no i dodajcie tych, których powinienem pamiętać, a ni chuja nie pamiętam. 20kilo to 20kilo, część sformatowało, część wymyło.


Moze sie uda w koncu pojechac. Od 10 lat sie wybieram
 
Heja, bo nie pamiętam, z kim gadałem o Brutal ASSault :)

Jednak nie będzie tego ziomka z Ahnsinh, ale za to reszta kurwa listy rozjebała mi buty podczas wystrzeliwania na Marsa. I nie będę wyliczał, ale jak zbiera się kilka kapel z dzieciństwa, kilka z bycia młodziakiem, i kilka, które rozpierdalają mnie aktualnie...No cóż, właśnie zamówiłem bilet.

Pamiętam tylko, że @dizel77 , @Bardock, @billmurray, @Renegade @Dzihados, @Iwzz, (wiem,że spęd,tylko oprócz koncertów są też klubowe koncerty, festiwal filmowy,i inne takie tam) @DickNiaz, @Rakesh, @halibut @Yoshi 1899, @Pietagoras no i dodajcie tych, których powinienem pamiętać, a ni chuja nie pamiętam. 20kilo to 20kilo, część sformatowało, część wymyło.
Nie wiem o co chodzi. Brutal bardzo dobry Festiwal tylko na cyganów tam trza uważać bo kradną. Ogólnie kurwa kradna w chuj tam. Chociaż nie wiem jak teraz może se z tym poradzili
 
Nie wiem o co chodzi. Brutal bardzo dobry Festiwal tylko na cyganów tam trza uważać bo kradną. Ogólnie kurwa kradna w chuj tam. Chociaż nie wiem jak teraz może se z tym poradzili

Kurła,każdy prawie kradnie. Raz pepiki nas okradły, a w zeszłym roku słowacy kiełbasy...ale im się nie dziwię,czeska i słowacka kiełbasa to ostry syf...pomyśleć,że propagandowo pierdolą o naszej,że to zło,a jak jest,to kradną.
 
Heja, bo nie pamiętam, z kim gadałem o Brutal ASSault :)

Jednak nie będzie tego ziomka z Ahnsinh, ale za to reszta kurwa listy rozjebała mi buty podczas wystrzeliwania na Marsa. I nie będę wyliczał, ale jak zbiera się kilka kapel z dzieciństwa, kilka z bycia młodziakiem, i kilka, które rozpierdalają mnie aktualnie...No cóż, właśnie zamówiłem bilet.

Pamiętam tylko, że @dizel77 , @Bardock, @billmurray, @Renegade @Dzihados, @Iwzz, (wiem,że spęd,tylko oprócz koncertów są też klubowe koncerty, festiwal filmowy,i inne takie tam) @DickNiaz, @Rakesh, @halibut @Yoshi 1899, @Pietagoras no i dodajcie tych, których powinienem pamiętać, a ni chuja nie pamiętam. 20kilo to 20kilo, część sformatowało, część wymyło.
Kiedyś może zawitam, parę perełek jest w tym roku (Celeste, Aluk Todolo, Bolzer, Full of Hell itd). Ale wlasnie co wrocilem z Taurona, mam juz karnet na Industriala we Wrocławiu więc póki co portfel smutny.
 
Kiedyś może zawitam, parę perełek jest w tym roku (Celeste, Aluk Todolo, Bolzer, Full of Hell itd). Ale wlasnie co wrocilem z Taurona, mam juz karnet na Industriala we Wrocławiu więc póki co portfel smutny.
Hehe,no fakt, inna sprawa że każdy tam co innego widzi ciekawego :brainoverload: ale 130 kapel w cztery dni...mózg i wątroba rozjebane. Ja potrzebuję odskoczni,ciężki koniec roku i początek tego,czas na reset!:bleed:
 
Back
Top