Muzyka

Dzisiaj mamy piękną i długą noc, bo największa organizacja świata zawita do stolicy Chile. Z tej okazji chciałbym państwu przedstawić piękny hiszpańskojęzyczny utwór z filmu trzy metry nad niebem. :fly::heart:
 


Jakim cudem mumble rap wyparł taki old school? słucham od paru dni największych klasyków lat 80/90 i nie mogę wyjść z podziwu ilu wtedy było utalentowanych artystów, a muzykę, którą tworzyli lata temu pod każdym względem przebija dzisiejszy szit.
 


Jakim cudem mumble rap wyparł taki old school? słucham od paru dni największych klasyków lat 80/90 i nie mogę wyjść z podziwu ilu wtedy było utalentowanych artystów, a muzykę, którą tworzyli lata temu pod każdym względem przebija dzisiejszy szit.

Dzisiaj mamy Kendricka i nie wiele poza tym. Oczywiście jego najlepsze utwory nie są puszczane w radiu.
 
Są tutaj jacyś fani Manu Chao ? Pamiętam, jak Wujek miał w aucie płytę tego i jak z nim jechaliśmy nakurwiało aż szyby się trzęsły. Piękne czasy :cry:




 
Nie będę wrzucał pewnej sceny(a nawet dwóch), bo może nie wszyscy widzieli. Tak sobie przypomniałem


Plus zakończenie jednego z odcinków i mocne Foals
 
@Tar-Ellendil pewnie zainteresuje cię, że w sobotę będzie koncert Muse od 22:30(3SAT - niemiecki kanał) oraz w internecie na MagnetaMusic360 z Rock 'Am Ring.

Jak kogoś interesują też inne zespoły to line-up jest naprawdę dobry m.in. 30 Seconds to Mars, Marilyn Manson, Avenged Sevenfold, Foo Fighters, Gorillaz.
Link z transmisją: https://www.magenta-musik-360.de/ (być może niemiecki IP)
Spielplan: http://www.rock-am-ring.com/spielplan
 


Jakim cudem mumble rap wyparł taki old school? słucham od paru dni największych klasyków lat 80/90 i nie mogę wyjść z podziwu ilu wtedy było utalentowanych artystów, a muzykę, którą tworzyli lata temu pod każdym względem przebija dzisiejszy szit.

Chuja tam. W rapie zawsze było sporo gówna i tak będzie co nie zmienia faktu, że hip-hop jest w chuj mocny i jest sporo młodych konkretnych raperów. Gadasz tak bo po prostu pewnie robisz sie stary i za tym nie nadążasz. :lol: Przecież utalentowani muzycznie ludzie nie mogli nagle przestać się rodzić a gdyby wciąż rap wyglądał tak jak w latach 90 to by umarł. Nie można w muzyce robić ciągle tego samego. Za 10 lat tego mumble rapu już nikt nie będzie słuchał będzie coś zupełnie nowego a starzy wyjadacze dalej będą pierdolić. :lol:





 
Back
Top