Muzyka

Mort, nie tylko Ty ;p Mi z tomorrowworld zajebiście podobał się ste od Tiesto, może dlatego, że było tak od połowy sporo trance'u i to w starym dobrym wykonaniu. Z mocniejszych kilmatów w tym roku porobił mnie Dimitri Vegas & Like Mike z Tomorrowland <3 Do tej pory chętnie wracam do tego setu.



Co by offtopu nie robić, najzebistszy maszap i do tego live ;)
 
@Mort



nie tylko ty, 5:30 jest zajebiste :D, techniawa jest zajebista, Carl Cox super gra w housowych klimatach, bo Hardwell to bardziej taki progressive
 
Czy tylko ja tu się jaram taką muzyką?!


Szczerze, to doprowadzają mnie do szału takie rytmy i częstotliwości, jeżeli komuś słuchanie tego sprawia przyjemność to nie mam problemu ale w moim towarzystwie musi się pogodzić że nie odsłucha ani krzty : D



Tymczasem żeby nie nabijać bez sensu, trochę faszystowskiego metalu, kiedyś robiłem sobie ich logo na katanie metodą domową. : ) papier milimetrowy, wycinanki, tusz, taka grafika odzieżowa ale jakość w praniu wytrzymywała napór proszku:-) to se newrati ; )



lpt8x97B8CA[/media]/a/p
p
a href=]




Fajny dokument lata na Planete z Lemmy'm z Motórhead.
 
trochę faszystowskiego metalu, kiedyś robiłem sobie ich logo na katanie metodą domową. : ) papier milimetrowy, wycinanki, tusz, taka grafika odzieżowa ale jakość w praniu wytrzymywała napór proszku
lol.gif
to se newrati ; )


Z każdym dniem zaskakujesz mnie coraz bardziej :)
 
Kurwa maryjan, to chyba tego co ty wstawiłeś nie da się, żadnym możliwym sposobem wysłuchać w towarzystwie :-)



@Mort



ty raz wrzucałeś, taki 20 minutowy secik, zajebisty tylko nie wiem na której stronie :D



@down



Daj kurwa spokój nie wiem chłopaki jak wy umiecie tego słuchać :D
 
@Seven



Dziwisz się jakby jakieś Rotten Soundy czy noise zapodał :) Kreatory to całkiem cywilizowana muzyka jest.
 
Kurwa maryjan, to chyba tego co ty wstawiłeś nie da się, żadnym możliwym sposobem wysłuchać w towarzystwie


spodziewałem się odwetu jak polska ambasada:-) nie znajo sie



bimberek i :
 
@up



ale spoko ja tam nikogo nie ganie za to czego słucha. Lubisz to słuchaj, ale ja lubie co innego :-)
 
Seven25 Hardwell to raczej Bigroom Electro, a Carl faktycznie typoweo Housowe klimaty, mi takie coś podchodzi tylko na kacu jak nie mam siły myśleć ;d na codzień słucham Progresive House i Bigroom Pregresive Hous, często jakieś mocniejsze brzeminia właśnie jakieś electro w stylu Hardwella albo to :
 
Ja jestem zwolennikiem starej szkoły, dlatego Carl :D, jego sety z LP np. 2000 albo 1999 to miodzio dla moich uszu :D
 
Tomorowland słuchałem jak YT puszczał na żywo. Hardbasy czy inne napierdalanko nie bardzo mnie jara, może dlatego, że nigdy kółek nie wciskałem i nie potrafię się odnaleźć w takich klimatach. Wolę coś bardziej chillautowego. Relaksacyjne, spokojne dźwięki. Gdy wszedłem do tego tematu to na słuchawkach własnie leci to:







To co wrzucil maryjan to totalnie nie moja bajka, wytrzymałem do 14 sekundy
 
To już ostatni kawałek z mojej strony dzisiaj ; ) Dałbym wszystko żeby sobie z nią zjeść kolację np. : )
 
Ktos wie jak nazywa sie ten kawalek podczas reklam gdy trwa UFC na OE , piosenka nie jest po angielsku tylko chyba po hiszpansku leci cos w stylu ,, amigo amigo ,allante ,allante!''
 
uwielbiam taka nute podczas treningu



https://www.youtube.com/watch?v=D1jnYcD1xA8







a w szcególności polecam coś w klimacie muay thai, trening staje odrazu czymś więcej i znakomicie nastraja przed zawodami



https://www.youtube.com/watch?v=tpbUBOpNVTk
 
Rivaldo, szukam tego od kilku miesięcy i nie mam pojęcia, ale możliwe że to jest jakiś kawałek Molotova. Takie cuś panowie grają:
 
NIE POJECHAŁEM NA THE OCEAN, MIMO, ŻE WZIĄŁEM URLOP. JAK ŻYĆ COOO



Odbije sobie za 2 tyg na poznanskim gigu Behemoth, Obscure Sphinx i Thaw, ale mimo wszystko ogromny ból dupy.







Nie mogę wciąż z tego nowego albumu, jest taki piękny...
 
Panowie, co powiedzielibyście na 'muzykę' tego typu? Moim skromnym zdaniem jedno z największych, o ile nie największe dzieło muzyczne powstałe spod pióra obywatela naszego narodu. Ostrzegam, że jest długo.
 
Back
Top