Muzyka

Są tu jacyś fani dobrego, polskiego rapu? Bo z tego co widzę duża cześć miłuje się w jakiś satatnistycznych dżwiękach lub gównach pokroju Donatana;) no offens



Junes - 'Nie-EP (Album Długogrający)' - ODSŁUCH



http://www.youtube.com/playlist?list=PLoJtPEVeeXffhON_ZxPnOGAk8CbClHg2T



Polecam. Jestem na 6 tracku i świetna płyta. Bity zamiatają podłogę!
 




ale to je miazgaaa panie... dla osób lubiących hardkory rzecz obowiązkowa! Na wokalu w roli guesta Colin z Amenra.
 
Niegłupie to, kiedyś się sprawdzi. U mnie ostatnia płyta Daughters, a potem nowe Gorguts.
 
1471761_749053305109189_2119420307_n.jpg




W końcu, stary-nowy KAT, oryginalne logo, oryginalny skład, bez podziałów!!! dreszcze!



Czuje się ponownie jak nastolatek kiedy pierwszy raz słyszałem KAT (38 minuts of life - Masz mnie wampirze). Choć stylistyka płyty to bardziej Black Sabbathowy hard rock niż thrash, to i tak czaruje!! Chce aby obie ekipy się zeszły i nagrały nowy album ! Byłem zwolennikiem KAT&RK, ale tak naprawdę jest tylko jeden słuszny KAT - w skłądzie z Irkiem,Romkiem,Fazim i Piotrem!
 
Pojebano zajebiste rapsy:







Kawałek z nowego albumu, który wyszedł dzisiaj. Urywa dupsko najogólniej mówiąc.



A 18 wybieram się na:







Plus Hacride (!!), Abraham i jakieś postrockowe Kupa of Nebula w roli supportu. Bardock jedziesz?
 
Słyszałem tenw ałek z Death Grips, trzeba będzie obadać temat, podobnie jak Run the Jewels z tego roku.



U mnie Córki :
 
ooo Bolt rozjebałeś tym bandem... Czemu ja tego wcześniej nie znałem? Świetne! Połączenie Gogol Bordello z mathcorami ;d
 
Klip promuje najnowszą płytę zespołu EL DUPA zatytułowaną • Pożegnanie za friko". Album jest trzecim w historii zespołu i ukaże się nakładem S.P. RECORDS 25 listopada 2013.
 
Back
Top