Muzyka

Kolejny członek mojej ulubionej grupy rapowej Cunninlynguists wydał solową płytę - tym razem zrobił to Natti a produkcją zajęli się pozostali członkowie grupy mega-producent Kno i również nieprzeciętny Deacon The Villain. Nie słuchałem jescze całej płyty "Still Motion" ale ten wcześniej wypuszczony kawałek solidnie mnie na nią nakręca.
 
@D&G



Kilka stron wcześniej dodałeś pięć kawałków które mi wpadały w ucho przez wakacje tylko nie mam czasu za bradzo i mozliwości poznania tytułów, więc jeśli możesz podesłać, może na email, tytuły jakie znasz. Będe wdzięczny.
 
Bracia Figo Fagot!!!



Czuję, że 5 października będzie rozpierdol w Stodole:-)







Świruj świnio tańcz, wiruj jak pojebana:-)
 
Nic nie przebije Wóda Zryje Banie, czyli nakurwianie węgorza. Jedyny słuszny kawałek Fagotów.



nananananana! :-)
 
Kawałek promujący nowy, 11sty już album prekursorów nurtu nu-metal KoRna. Czekam grzecznie do 8 października aż kurier mi przyniesie preordera w deluxe, a do tego czasu słucham tego:
 
Soulfly u mnie ma to do siebie, ze przez pierwszy miesiac plyta caly czas gra a potem o niej zapominam.



Swoja droga - poleci mi ktos jakis agresywny metal albo hardcore? Od razu zaznaczam, ze nie obce mi sa wszelkiego rodzaju brutale i grindcory wiec to musi byc cos co naprawde rozjebiie mi mózg. Potrzebuje sie szybko wyżyć :D
 
Nie widzę na ostatniej stronie więc wrzucam - jak było to sorry:)))


 
Back
Top