Muzyka

głupio zabrzmi, ale na tę chwile - za słabe :D zresztą, mam w kolekcji i osłuchało mi się :D
 
Nic ciekawego z tej współpracy Tarji z WT nie wyniknęło moim zdaniem. Większej bomby sie spodziewałem
 
Yagiel - Circle of Dead Children, Rotten Sound, a tak właściwie jak jesteśmy przy agresji to Discharge czy ogólnie wszelakie hc punki czy crusty też srogo potrafią dać po głowie.
 
nie słabe, kocham Sweet Noise, mój nr 1 :) ale ich słucham praktycznie codziennie hehe :)



Wyszło tak, że załączyłem sobie Szada :) I to już chyba drugi rok z rzędu gdzie hiphopowa płyta zamiata mną najbardziej
 
już gdzieś polecałem ten band, ale warto sobie przypomnieć bo piękne ballady piszą chłopcy.


 
Dzisiaj premiera nowej płyty Braci Figo Fagot "Eleganckie Chłopaki"!! Już śmiga na całą chatę u mnie, dobra jest!!!!
 
Tylko dla fanów słowiańskiego folk metalu



Wokalistka to przyszła żona mojego przyjaciela (długowsłowy blondyn) a topielica co pokazuje cycki, to moja wieloletnia koleżanka, więc postanowiłem ich tu zapodać :)
 
W zasadzie przy obecnych rotacjach i Katach - niekatach to śmiało można stosować żart :



X lat temu Kat to był inny Kat
 
Przedpremierowy odsłuch noej płyty Jamala na Deezer :-) . Ktoś już słuchał? Jakieś opinie?
 
Back
Top