Muzyka

Kawałek wyżej jest ok. Nowego Downa słyszał? Tam Anselmo różnie brzmi, ale na koncertach mniej się hamuje, co uważam za słuszne. W studio Phil za bardzo poszedł w rockowe wokale, co mu w tym wieku nie służy.
 




Nucę sobie a tutaj stoner w podpisie ma ten fragment. : O



Chujowy zespół, ale ten pierwszy wokalista sprawiał, że dało się tego słuchać.
 
Od Hard Land Of Wonder minęło już trochę czasu, ale nowe dzieło Lipnickiej może być równie dobre. Jak dla mnie obok Brodki to najlepsza polska wokalistka



 




o kurwancka, ale genialne granie! Hipsterskie black metale plus elektronika, szkoda że tak późno zabrałem się za ten band.
 
faktycznie intrygujące. Zapas schizy w tym kawałku jest, chętnie się zapoznam z resztą płyty.
 
Nie porywa póki co, za dużo katatoni tutaj slysze. Ale ciężko ocenić cokolwiek po jednym odsłuchaniu, a do premiery nie ruszam nic od nich na yt. Tak czy siak jaram się Absence.
 
Panowie, może ktoś zarzucić linkeim do kawałka z wejścia Hallmanna? Widziałem, że gdzieś na forum ktoś już podawał tytuł, ale tyle postów w teamatach o Piotrku się przewinęło, że nie mogę teraz tego odnaleźć :-)
 
ktos wie moze jak nazywa sie kawałek , ktory jest grany podczas reklam na UFC od niedawna , co spiewa kobieta i facet razem ???
 
Back
Top