muzyka metalowa.

Co jest prukwy? Zapomnieliście o tym temacie? Przestaliście słuchać metalu? Zaczęliście się go wstydzić? Zdechliście na rozruchanie dupne od szatańskiej knagi?

Chyba najlepszy numer Mgły:

 
Jedzie ktoś na Brutal Assault? Ja w tym roku nie dam rady, dopiero w przyszłym roku, ale jedzie ode mnie co najmniej dwóch wariatów, a takich dwóch to jak pięciuset pepików :bleed: :bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed:
 
W sierpniu Cannibal Corpse w Poznaniu :robbie:
Normalnie bym się ucieszył, ale po jednym Brutalu przestaje to robić jakiekolwiek wrażenie :robertmakeup:

Jak masz w ciągu czterech dni kilkanaście takich zespołów, do tego kilkadziesiąt zwyklejszych zespołów, i kilkadziesiąt mało znanych zespołów, to już właściwie nic nie robi wrażenia. Chyba, że kolejny Brutal... :burnit:
Cóż, za rok będzie rozpierdol. :antonio:
 
Jedzie ktoś na Brutal Assault? Ja w tym roku nie dam rady, dopiero w przyszłym roku, ale jedzie ode mnie co najmniej dwóch wariatów, a takich dwóch to jak pięciuset pepików :bleed: :bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed:


Ja mam bilet ale nie wiem czy l4 nie będę wtedy miał. Jak coś to wstępnie mam do sprzedania.
 
Dla wielu to profanacja, ale uwielbiam pierwszą płytę Darkthrone. Jest mega klimatyczna i ma swoje zajebiste momenty.
Oczywiście, ich debiut czystego blacku stawiam wyżej, jednak pierwszy album jest niesłusznie pomijany.
@Grzechu co sądzisz?


Uwielbiam debiut tych wariatów. Powiem nawet, że stawiam ich w jednym szeregu z płytami takich gigantów, jak Death, Morbid Angel, Gorguts czy Obituary.
 
Okładka najnowszego Darkthrone to istne mistrzostwo swoją drogą.
pol_pl_Darkthrone-Astral-Fortress-65409_1.jpg
 
Dla wielu to profanacja, ale uwielbiam pierwszą płytę Darkthrone. Jest mega klimatyczna i ma swoje zajebiste momenty.
Oczywiście, ich debiut czystego blacku stawiam wyżej, jednak pierwszy album jest niesłusznie pomijany.
@Grzechu co sądzisz?


Lubię każdy metal, więc żadnych profanacji tu nie widzę. Ale nigdy jakoś namiętnie nie słuchałem.
 
Tak mi się przypomniało.

Kultowa Ukraińska kapela.
Fanatycy Wielkiej Wojny- stąd taka nazwa i tematyka.
Są świetni technicznie, podobno na koncertach też wybitni. W listopadzie chyba grają w Wawie, na YT macie próbkę ich koncertu z Szczecina z września.


Nagrali trzy pełne albumy. Każdy oddaje w piękny sposób klimat grozy wojny w okopach.
Wspaniałe wrażenie robi ostrzał podczas śpiewania "Cicha noc"
Kto nie zna- musi poznać:

 
Back
Top