muzyka metalowa.

Tak bo thrash z kill em all w chuj przypomina motorhead

No właśnie w chuj, widać jak się znasz na metalu... Z resztą co ja tu będę pierdolił, trzeci utwór z K'EM nazywa się "Motorbreath" i jest właśnie hołdem dla Motorhead. Cały album jest inspirowany mocno NWOBHW, bo przecież w końcu z tej muzyki się wywodzi thrash... Metallica dopiero na następnych płytach dopieściła swój własny, thrashowy styl. Od tego przecież się wzięły te żarty, że skończyli się na Kill 'Em All...
 
No właśnie w chuj, widać jak się znasz na metalu... Z resztą co ja tu będę pierdolił, trzeci utwór z K'EM nazywa się "Motorbreath" i jest właśnie hołdem dla Motorhead. Cały album jest inspirowany mocno NWOBHW, bo przecież w końcu z tej muzyki się wywodzi thrash... Metallica dopiero na następnych płytach dopieściła swój własny, thrashowy styl. Od tego przecież się wzięły te żarty, że skończyli się na Kill 'Em All...

Powiedziałeś że zrzynali z Motorhead do tego się odniosłem, a grali w innym agresywniejszym stylu .
 
Ile razy czytam hejty na Metę, Skipknota czy Behemota, dopiero wtedy uświadamiam sobie, że metal to serious business.
 
Slipknot to obciach ? nie wiem nie znam się i nie słucham ale myślałem, że ta kapela pomimo tego, że jest znana to jest ok xD
 
Back
Top