muzyka metalowa.

Jeden z moich ulubionych zespołów ostatnich lat. Nie wiem jaka będzie następna płyta ale dwie pierwsze zajechałem lekko kilkaset razy. Co dziwne na początku odbiłem się zupełnie od ich muzyki, ale jak już złapało to do dzisiaj nie chce puścić
No, wreszcie jakiś powiew świeżości, choć chłopaki z zespołu określili by to dokładnie na odwrót - zjebane gówno, albo coś w tym stylu :robertmakeup:

Ale fakt - siadło pięknie. Zresztą tak samo scena muzyczna ich odebrała, chłopaki zrobili niezły wynik.
 
Screenshot_20230908-101159_Spotify.jpg

Dziś premiera, słucha się wspaniale.
 

:suchykarol:View attachment CannibalCorpseColoringBook3.webp
View attachment CannibalCorpseColoringBook5.webp

View attachment CannibalCorpseColoringBook4.webp
:DC:
 


Nieco żal, że jednak nie Mgła w pełnym składzie ale i tak jest dobrze.
 


Czescy twórcy mówią, że to grindcore. Whatever :bleed:

"Słuchanie takich produkcji to dla mnie jednak jak smakowanie taniego kawałka salcesonu - tu trochę niezłego mięska, tam jakaś wkurwiająca chrząstka, skórka, kawałek oka czy ucha - normalny człowiek rzyga na samą myśl, ale ani salceson, ani czeski gore grind nie są przeznaczone dla normalnych ludzi."
 
"Słuchanie takich produkcji to dla mnie jednak jak smakowanie taniego kawałka salcesonu - tu trochę niezłego mięska, tam jakaś wkurwiająca chrząstka, skórka, kawałek oka czy ucha - normalny człowiek rzyga na samą myśl, ale ani salceson, ani czeski gore grind nie są przeznaczone dla normalnych ludzi."
Czeski gore grind to chore gówno i to dosłownie!

 
Back
Top