Mundial (ten w piłce, nie BJJ)

Tyle, że Meksykowi remis daje Argentynę w 1/8 finału, więc im za bardzo to nie pasuje. Obie drużyny postarają się nie przegrać, ale wydaje mi się, że ktoś wygra 1:0. Stawiam na Meksyk i awans Urugwaju dzięki bilansowi bramek.
 
Czy mi się wydawało czy Szpakowski nazwał mieszkańców Urugwaju "Urusami" przed chwilą?
 
Tidżej to jest właściwie poprawna forma, ale tak dziwna, że nikt jej nie stosuje :)


Vive le France! Mam tylko nadzieję, że wyjdą Meksyk i Urugwaj
 
http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DC4wTSSw3FA8
i jak tu nie kochać tego sportu :)
 
Tomasz Jasina stwierdził, że mecz USA - Algieria oglądał były prezydent USA Bob Clinton :D. Gdyby nie sesja zapisywałbym te pomyłki komentatorów. Byłoby niezłe jak to mówi Jacek Gmoch "rękodzieło" :)
 
GO HOME! :D
m8033383.gif
 
No niestety do domu leca. I komu ja tu bede kibicowal. Pozostal mi Urugwaj i Ghana bo graja ladna pilke.
 
Jak oglądam mecze włoskiej reprezentacji to nachodzi mnie myśl, że to aktorzy, a nie piłkarze. Całe szczęście, że wracają do domu.
 
Na całe szczęście Włosi odpadli, bo grają brzydką piłkę :) Zasługują na Oscara :)
 
Takie przesadne zachwyty nad dokonaniami ulubieńców to normalka. Mam kolegę, który z braku innego pomysłu na życie zaczął studiować filologie czeską. I od tej chwili kategoryczni twierdzi, ze najlepsze piwo warzą Czesi, czeskie dziewczyny są najpiękniejsze na świecie, czeska literatura to w ogóle och i ach, Czechy maja najładniejsze zabytki i tak dalej i tak dalej.
 
Troche smsow od znajomych w UK-

Edgar Davids.
Eagerly awaiting 3-D TV since 1992.

I can't believe we only managed a draw against a shit team we should easily have beaten.
I'm ashamed to call myself Algerian.

'The Sun': "Defoe Goal Sets Up Clash With You Know Who..."
I didn't know Voldemort qualified?

This World Cup is working out like WW2 - France have forfeited, the USA turned up late, and England are left to fight the Germans!

Fabio Capello has gone on record and said:
"I'm not bothered if England beat Germany or not,
as we'll still be able to release Emile Heskey in to his natural habitat!"

A minutes silence will take place today to celebrate the lives of the North Korean football team.
 
Bosy o ktorego Ci chodzi? o Torresa czy Estrade, mysle ze o Torresa bo Estrada by nie zaryzykowal takiego faulu bo mial juz jedna zolta na koncie. Torres przyaktorzyl troche i dzieki niemu Chile gralo w 10. I tak najbardziej pod tym wzgledem nie lubie C.Ronaldo, co go ktos nie dotknie to pada na murawe i placze, zamiast grac jak prawdziwy chlop z jajem.
 
Prawie każdy zawodnik tak robi, co mnie śmieszy, więcej aktorstwa na tych boiskach i pokazów mody niż prawdziwego sportu.
 
To aktorzenie jest okropne i toczy piłkę kopaną jak robal ,ale po części jest to pochodną kurczowego bronienia się FIFA przed powtórkami video. Arbiter obserwując naraz 22 piłkarzy po prostu nie jest w stanie wychwycić wszystkiego a piłkarze skrzętnie to wykorzystują, wymuszając faule. Tym bardziej że ewentualna kara za wymuszenie jest rzadka, znikoma i dlatego warta ryzyka.
 
Chyba najlepszy mecz mundialu Liczyłem na Holandię i się nie zawiodłem . Pierwsza połowa zdecydowanie dla Brasil a druga dla Holandii ..Holandia zostanie mistrzem świata!!!
 
Argentyna niszczy dziś Niemcy!!!


Go Diego!!


Edit:


... byłem przekonany, że dzisiaj, ku@!#!
 
Kraver ten mecz to chyba jutro?
Teraz Urugwaj - Ghana. Szybkie typy: 3-1 dla Forlana i Suareza ;)
 
Back
Top