Mundial 2014 - komentarze do meczy

przeciwko 12, pls, juz bez takich tutaj. bledy w obie strony, wslizg Jamesa grozny i wolny sie nalezal, kartka niepotrzbna, ale co ona zmienila? pare roznych dla Brazylii rowniez sie nie odbylo. sedziowanie na tym mundialu ocenilbym jako chuuuuujowe, ale akurat ten mecz prowadzony byl w miare dobrze.



co za wooooooolny, brawo!!!



10501834_309626249214168_8837962960092270320_n.jpg




wiedzial co wrzuca!
 
Kolanem w kregoslup dostal.



Szkoda Kolumbii, ale obudzili sie dopiero w ostatnich 15 minutach. Dobra zmiana Bacci.
 
Kuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrwa



Szkoda Kolumbii. Podobała mi się cholernie ich gra na mundialu. Faul dla Brazylii był z dupy - James zrobił wślizg, ale Brazol go przeskoczył, po czym spadł. Teatrzyk. I żesz cholera musieli bramkę władować wtedy.



,,zespół Brazylii złożony z pięciu defensywnych pomocników i tylko jednego Freda" piłkarski tekst dnia :-)
 
oh, Kostaryce ostatnio tez nie pierdolnal karnego za czysciutka reke Greka w karnym, tez znaczaca decyzja podjeta dla Grekow, spisek?



pokazuj mi te 'znaczaca wiekszosc' albo pisz przyklady, chetnie poczytam, bo nie widzialem az tak stronniczego sedziowania w tym meczu o jakim piszecie. jest granica miedzy kibicowaniem komus, a dorabianiem sobie teorii. w meczu otwarcia widzialbym te argumentacje, ale te spotkanie? come on.



Calo, tez sie ppodsmiechalem z tego tekstu, haha.
 
Nie było faulu rodrigueza i czerwo dla bramkarza, to są znaczące decyzje. Przy bramce yepesa nie widziałem co się stało, ale faulu na btamkarzu chyba nie było
 
Brawa dla Kolumbii, dla Jamesa i dla Luiza & Silva.







Nie wiem czy ten strzał z karnego był taki przepisowy bo James się zatrzymał w miejscu i widział, gdzie bramkarz zrobi ruch.
 
Viva la FIFA, viva la drukarnia. Szkoda, że Kolumbia dzisiaj przegrała mecz na kartkach działaczy, w normalnym uczciwym sporcie po takiej drugiej połowie porażka nie miałaby racji bytu. Rzygać się chciało patrząc na grę Brazylii, oraz na "grę" sędziego w tym meczu.



Kolumbia dzisiaj nie płacze, bo przegrała, tylko dlatego, że im należną wygraną odebrano.
 
Ajjjj, szkoda Kolumbii, ale mam nadzieje że teraz Niemcy pocisną Brazylie. Liczę na finał Niemcy - Argentyna.
 
Brazil Brazil:)! O MóJ BOŻE znowu sędzia wyjebał Kolumbię!! Szkoda tylko, że sami chuja grali. Srać mi się chce jak czytam te jęczenie w komentarzach jak to sędziowie zajebiście pomogli Brazylii. Co mecz to samo.
 
Czerwo dla bramkarza? Jasne... Ramos nie miał już kontroli nad piłką, David Luiz był blisko. Gdyby nawet Cesar go nie dotknął chuja by z tego było.


Faul na Neymarze chamski w chuj.


Kolumbia sama sobie winna. Tak bywa jak zaczyna się grać w 80 minucie...
 
A ja uważam, że za takie zachowania jak tamta noga Kolumbijczyka, która prawie kopnęła w głowę Brazylijczyka oczywiście należał się faul, ale za nadmierne okazywanie emocji jakby conajmniej korkami po twarzy dostał powinno się karać takich aktorów. Wyeliminować i wytępić to aktorzenie i oszukiwanie rywali i sędziów. W innych sportach jakoś można i takie zachowania są tępione przez kibiców i często media, a tu? Spływa jak woda...



Dobry mecz, szkoda Kolumbii, ale w półfinałach zagrają same megautytułowane drużyny zapewne. Jutro pewnie Argentyna i Holandia i czwórka będzie megamocna.
 
Nie ma co szukać tutaj na siłę pięknej i pełnej polotu gry Brazylii bo... jej po prostu nie ma , sędziowie gwizdają pod nich, wiadomo gospodarze ale kurwa mać.... czerwień dla cesara, może nie miało by to jakiegoś prze ogromnego wpływu na te 10 ostatnich minut ale liczą się zasady, które dla wszystkich w teorii powinny byc takie same. Brazylia to jeden wielki teatr kukiełkowy, dotkiesz go, a on niczym po zderzeniu z tirem rzuca się jakby mu nogi pourywało, po czym wstaje i biega sobie dalej...



@ veicavalo, do czego jest Ci potzrebna kontrola nad piłką skoro bramkarz ścina Cię z nóg??



@ Arlovski- no, a jeśli faktycznie co mecz jest to samo, to co mamy pisać?
 
Belgia ma jutro w końcu przed sobą solidny test, i okaże się ile jest warta. Kibicuję im - oby rozgromili słabo grającą Argentynę
 
Andrzej ciebie to nie rusza, bo lech cały czas gra w 12
Oczywiście, że tak. Nie od dziś wiadomo, że poznańska publiczność jest najlepsza w kraju. I czy mecz u siebie czy na wyjeździe to kibole zawsze są 12 zawodnikiem. Ciekawostka: Kilka lat temu nr 12 został w Poznaniu zastrzeżony specjalnie dla kibiców.
#SZACHMAT!
 
Za faul na neymarze czerwo, liniowy dał dupy w chuj, główny nie wiem gdzie był. Czemu niby by nie dopadł piłki? Luiz go wyprzedził jak ten już leciał
 
Czekam, aż FIFA zawiesi na rok kolumbijczyka za latające kolano. To jest niewiarygodne, że tyle brutalnych fauli przechodzi płazem, a ukąszenie Suareza jest obiektem największego zainteresowania i przypisuje mu się największy ciężar.
 
31 fauli Brazyli i dwie żółte kratki? I to od śedziego który w ligowym sezonie daje w ciul kartek.
 
@ Comber, bo zazwyczaj tak jest, dla mnie Marchisio w meczu z urugwajem dostał czerwień i ok ale za ten faul też powinna być dyskwalifikacja, prawie mu nogę złamał ale FIFA ma to w dupie.
 
Sędzia pozwalał na faule, które były non stop i zabrało to kawał meczu. Najlepsze było jak Silva zrobił sobie krzywdę po faulu i leżał na trawie, a sędzia nic nie widział :D
 
Back
Top