Mundial 2014 - komentarze do meczy

specjalisci kurwa juz twierdza, ze Argentyna przejdzie sie na Belgii, omg... dla mnie europejska druzyna faworytem.
 
Brf9T8wCAAE0Nhs.jpg




:-)
 
niespodziewałem się takich emocji w dniu wczorajszym.



myślałem, że obie zwycięskie ekipy będą potrzebowały regulaminowego czasu.



teraz nastąpi chwila prawdy dla drużyn które uchodzą za faworytów.



z niemcami włącznie, bo francuzi są dla nich niewygodni.



najłatwiejsze zadanie czeka pomarańczowych, bo kostarykanie wyglądali na mocno zmęczonych turniejem.



zresztą oni i tak już idą ponad stan- zrobili dużo więcej niż wymagali od nich nawet niepoprawni optymiści.
 
Bravo Belgia . Ten Orgi dobry jest , ale to jednak Lukaku zrobił wejście smoka . Udało mi się dokładnie trafić ten meczyk :-)
 
Panowie ten mundial przechodzi moje oczekiwania, moimi faworytami po dotychczasowej grze są Kolumbia, Holandia, Belgia(jeśli poprawi skuteczność). Kolejność nieprzypadkowa
 
ja bitego faworyta nie mam.



dotychczasowe wyniki pozbawiły mnie złudzeń.



oczywiście sercem za brazylią, jak zawsze...
 
Z tych co zostali kibicuję Kolumbii, Brazylii i Belgii. Ta ostatnia wczoraj mnie zachwyciła. Pokazała, że hype na nią jest uzasadniony. Ktoś z Was powie, że USA to niezbyt przekonujący skalp, ale Hamburgery grały na tym mundialu świetny futbol. Obojętnie kto wczoraj by wygrał to stawiałbym go w roli faworyta z Argentyną.

Moje typy na półfinały
Brazylia vs Francja
Belgia vs Holandia

Kolumbia mimo świetnej repry wg mnie po zaciętym meczu odpadnie.
 
kolumbia - niemcy i holandia - belgia, chyba, że francja powróci do skuteczności z meczu ze szwajcarią, wtedy niemcy mogą mieć problem



btw wczorajszy mecz belgia - usa był moim zdaniem najlepszy ze wszystkich w 1/8, a kto by się spodziewał :)
 
Dziś w piłce jak w UFC, liczy się dyspozycja dnia, taktyka na spotkanie i błędy, kto je popełni, a kto wykorzysta ;] Każdy może wygrać z każdym na tak wyrównanym poziomie, ale prawdopodobieństwo jest różne na różne opcje skończenia się pojedynku. Ja już nie typuje, ale jak w większości spotkań liczyłem na underdogów tak i w tym gronie wciąż będę trzymał kciuki za Kolumbię i Kostarykę przede wszystkim, a czy wygra Francja,Brazylia,Argentyna,Holandia,Niemcy...to mi bez różnicy większej. Wszyscy są mocni i na zbliżonym poziomie i decyduje dany dzień. Trochę bym się zdziwił jakby coś więcej ugrali Belgowie jednak, choć mają argumenty swoje też, więc na pewno się nie położą przed Messim i jego ekipą.



Argentyna gra niezbyt przekonująco, ale czy tego potrzeba? Do zdobycia tytułu nie, ważne by skutecznie powstrzymywali ładniej grające kadry i Messi zrobił jeden rajd zakończony bramką ;-) Nie sugerowabym się poprzednimi meczami...Tak samo jak ilością bramek w fazie grupowej, a obecnie ostatnie mecze 0:0 i dopiero rzut na taśmę przed 90 minutą, żeby nie grać dogrywki bądź w dogrywce, żeby nie strzelać karnych ;-) Bardzo taktyczna faza pucharowa, aż za bardzo, ale takie czasy, gdzie szczegóły robią różnicę.
 
Dla mnie ten mundial jest ciekawszy od poprzednich bo nikt nie jest faworytem i wszystkie drużyny poza Kolumbią miały ciężką przeprawę w ostatniej fazie.
 
a ja czesciej juz mysle o tym jak skurwysynsko dobry musial byc ten mlody aktor zeby az tak rozjebac postac. koles zrobil to po mistrzowsku, nie wiem czy na codzien jest takim chujem, ale po prostu oddal caly charakter postaci (chyba, nie czytalem ksiazki, ale nie mozna bylo raczej lepiej?). okrutnego, dziwnego, czasem az zalosnie zadufanego w sobie gowniarza nie jest az tak latwo raczej 'odtworzyc'.



FAJNY TEN MUNDIAL, CO?
 
Złe postaci zwykle mają bardziej wyraziste cechy, więc i dobrze je ukazać. Casting też nie od parady się odbywa by dobrze to wszystko ostatecznie pasowało. Ciężko się nie zgodzić, że aktora dobrali odpowiedniego by go nie lubić ;-)



To po tej fotce chyba Howard "Misses next match" ? ;-)
 
Nosz kur... Baju weź nie spojluj. Teraz wiem, że w Grze o Tron będzie jakaś egzekucja. Nie wszyscy przeczytali jeszcze książki. GOD DAMN IT!
 
Bo Howard obronił Neda Starka przed ścinką i jak w efekcie motyla cała fabuła książki i serialu zmieniła bieg i możemy obejrzeć i przeczytać wszystko od nowa, bez spoilerów każdy ;D



Ale spoilerów nie zauważyłem raczej, chyba, że ktoś w ogóle nie oglądał serialu i książki i czeka na emeryturę z rozpoczęciem i chce do tego czasu zrzędzić ludziom, żeby nie mówili nic o tym serialu/książce ;-) Raczej stary fakty padły :>
 
serialu nie ogladasz? to pierwszy sezon, lol.



jesli nie spodziewales sie EGZEKUCJI w ksiazce pisanej przez psychopate (lekko) to nie wiem co sie z Toba dzieje Chmurka. Internet jest zjedzony przez GoT, nie wiem jak moglbys uniknac czegokolwiek o tej scenie. myslalem, ze trollujesz, ale usunales fote wiec moze cos rzeczywiscie nie klamiesz. pozdrawiam cieplutko!!! <3
 
Staram się unikać wszelkiego spojlowania o Grze o Tron. Teraz wiem, że Neda będą chcieli ściąć, bo mi właśnie Born zaspojlował. Nie wiem, właśnie dlatego nie możemy mieć ładnych rzeczy, bo zawsze każdy każdemu zepsuje zabawę paplając o wydarzeniach z książek/seriali. #mega_zły.
 
ale ja wrzucilem tylko Howarda rzucajacego sie na miecz, Born wszystkiemu winny! :D
 
To Ty nawet nie zacząłeś tego serialu ?:-/



Nie no przy całym szacunku dla Ciebie Tomek, ale tacy ludzie, którzy nawet nie zaczęli nie powinni móc decydować o rozmowie na ten temat ;-) Kultowy serial, a w ogóle popisać o nim nie można prawie :D



Sądziłem, że są tacy co sezon mają w plecy, bo czekają aż cały potem w jeden dzień obejrzą, ewentualnie ktoś jest w drodze do aktualnych odcinków, ale nie sądziłem, że są "fani", którzy nawet nie widzieli tak podstawowych elementów jak akcja z Nedem...;-) Bez kitu można było odebrać, że się nabijasz z tych co marudzą na spoilery (w Grze o Tron będzie egzekucja?!A co to komedia romantyczna:D?).



O każdym jednym filmie lepiej by nie mówić, bo może ktoś z nas kiedyś chcieć obejrzeć. Ludzie jak najwięcej powinni ze sobą rozmawiać, zwłaszcza na forach :P Nie przeszły spoilery z UFC itp., bo profesjonalizm wymaga bycia na bieżąco, być pierwszym, więc i fanom serialu nie wypada gawędzić o serialu na zjeździe absolwentów czy w domu starców tylko w szkole/pracy i jak najszybciej po premierowym odcinku najlepiej ;-)



Sorry :-)
 
Nie no przy całym szacunku dla Ciebie Tomek, ale tacy ludzie, którzy nawet nie zaczęli nie powinni móc decydować o rozmowie na ten temat ;-) Kultowy serial, a w ogóle popisać o nim nie można prawie :D






A może są ludzie, którzy bardziej cenią sobie książki od seriali okrojonych z większości faktów? Po drugie gadasz nieprawdę z tym UFC. Spojlowanie o UFC na stronie o MMA jest normalne i każdy komu to przeszkadza to jego wina. Ja natomiast jestem na forum o MMA, a mam spojlowanie o Grze o Tron. Mam spojlowanie w temacie piłce nożnej, już pal licho gdybym wszedł w temat "Filmy", ale jestem w temacie "Mundial". To jest ta różnica między spojlowaniem o MMA na stronie o MMA, a spojlowaniem o serialu na stronie niezwiązanej z serialem, w temacie nie związanym z filmami.
 
banuj Tomasz. Co prawda przeczytalem tylko jeden post i to twoj o tym, ze born przyspoilerowal. Musiales napisac co przyspoilerowal? Panowie mam nadzieje, ze Kolumbia zleje brazylie
 
No, ale w książkach to też pewnie dość początkowa faza...Nie brałem szczerze pod uwagę, że ktoś zainteresowany tematem do takiego momentu nie dobrnął czy w książce czy nie. Sorry i "zamykam ryj":)



Wracajmy na tory.
 
Back
Top