Mundial 2014 - komentarze do meczy

Nie ma opcji, został złapany na wracających nogach. Za daleko był od bramki jak na sytuację, która już była na połowie Hiszpanów. Nie spodziewał się tak szybkiego skrócenia pola, jednym podaniem. Van Persie przymierzył i tyle. Jak na Ikera doświadczenie ostatnio za dużo tych błędów. Może to brak czucia z grania jedynie w LM, kadrze i chyba pucharze, a już nie lidze ;-)
 
pięknie zarył mordą po tym strzale.



ale dla takiej bramki warto było.



przepiękna akcja.
 
Hiszpanii bedzie ciezko z Ikerem w bramce ;|. Szkoda ze Silva nie wykorzystal swojej sytuacji bo pileczke dostal doskonala od Iniesty.
 
Kurwa karny dla Hiszpanii z kutasa. Idz Pan w chuj z takim sedziowaniem. Dwie bramki dla Meksyku nieuznane :) Jaja po calosci. Murzyni zjebali mi 2 kupony nie strzelajac wyrownujacej bramki. Dobrze, ze weszly remisy do przerwy w obu meczach :)
 
Z kutasa? Serio? Costa rozjechał się bo jego stopa ewidentnie została pociągnięta przez Holendra. Kontakt był.
 
Bramke nalezy zapisac Pique zobaczcie jak zlamal linie spalonego ! Z 2 metry zmylil tym cala obrone.
 
Też im dłużej patrzę na powtórki to wydaje mi się, że nie było karnego, jakaś inna kamera by się przydała.



Costa cwaniak i tyle.



Ponoć kurs na pierwszego karnego dla Hiszpanii wynosił 4,95



Jest !!! ROBBEN !!!
 
Serio karny z dupy, nie był to bezpośredni atak na Coste, sorry ale sędziowie interpretują w jednym meczu różne sytuacje jak im się podoba. we wszystkich meczach byly jakieś poważne wtopy sędziów



Meksyk od zawsze gra fajną i dynamiczną piłkę , ich największym problem jest ich "rozmiar" przy podobnej technice jednak fizycznie przegrywają.











Brawo Roben :)
 
Dla mnie nie ma karnego, Costa jaki bezczel xD



https://vine.co/v/Mj3h3YaHbOA



Blind robi sobie nazwisko, jakkolwiek to śmiesznie brzmi w jego przypadku
 
IKER !!!



[strike]Który tu jeszcze po finale CL sprzeczał się ze mną że on nadal jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie xD[/strike]



Zwracam honor, był faul ...



@down



w piątce? w lidze hiszpańskiej to sie zgodzę xD ale w powietrzu to on gra jak junior, gorzej niż swego czasu Fabian w Arsenalu
 
Cztery lata temu pierwszy mecz Hiszpanie też przegrali, a wiemy jak się skończyło... Chociaż szczerze w takim ustawieniu i z pomocą Xavi - Alonso - Busquets to tego nie widzę. Trochę świeżości...
 
Jestem w szoku, stawiałem 2:1 po ciężkim boju dla Holendrów. Pięknie hiszpanów rozbili, oby Holendrzy i Australijczycy wyszli z grupy
 
Wreszcie, czas żeby De Gea wszedł do bramki, a Iker do Psg, Monaco czy inny emiratów.



Teraz jescze Chile ich pojedzie i boski Winsent pójdzie w kimo
 
Faul na Ikerze byl. Jednak to co on dzisiaj wyprawia w bramce to dramat. Holandia gra perfekcyjny mecz. Robben dziekuje dobranoc :)
 
van Persie i van Gaal, oby to zadzialalo na dluzsza mete w klubie... :)



nie rozumiem czemu nie chcecie zmienic tej nazwy, usunac koncowke i zostawic ogolny temat o Mundialu tak jak bylo.



TO JEST DEKLASACJA. #KLASYK



ahahaha
 
Takie mecze to powinni puszczać po 24 - masowy gwałt na Hiszpanach, a pomarańczowym ciągle mało xD
 
Hiszpania rozbita zupelnie. Nie skreslam ich ale dzisiaj jest pogrom. Nie wierzylem w Holendrow a tu taka niespodzianka.
 
BqCbVxrIIAAN5j-.jpg




:-)



Żeby było cacy to i Torres odjebał Torresa na koniec. Pieknie xD



Boski zajebista zmiana, ściągnął Alonso i mistrzowie świata stracili 3 bramki.



Ten obrazek świetnie odzwierciedla wydarzenia z dziejszego spotkania :-)



BqCczkpCMAAzVhW.jpg
 
Kurwa KO. :-)



Mimo deklasacji 5-1 to razi nieskuteczność bo od 85 min. powinni dołożyć 3 bramki. Robben oczywiście sęp i nie poda. Akcja Toressa na koniec bez komentarza. Stać z piłka przed pustą bramką i nie strzelić to chyba tylko on potrafi.
 
Back
Top