Mundial 2014 - komentarze do meczy

muszę posypać głowę popiołem, bo wydałem na kostarykan wyrok skazujący, a oni dzielnie przetrwali do konkursu jedenastek.



bez wątpienia największa niespodzianka na turnieju.



bramkarza tejże ekipy zobaczyłbym chętnie w jakimś mocniejszym klubie, chociażby atletico, bo tam chyba jest wakat.



co do samego bronienia karnych to czekając do końca i licząc na własny refleks szansę mamy tylko wtedy gdy strzelec nie przyłoży się do zadania, czyli strzeli nieprecyzyjnie.



nie bez znaczenia są tutaj też warunki fizyczne i strona na którą bramkarz ma interweniować.



jeden woli bronić strzały na prawą inny na lewą.
 
to Messi będzie miał jeszcze więcej roboty, chociaż po ostatnim meczu nie wiem w jakim stanir RVP wyjdzie do meczu , bo z Kostaryką miał stan przedzawałowy







liczę na europejski finał - Niemcy 2:0 Brazylia , Holandia 1:0 Argentyna
 
ja finał Niemcy - Holandia
Brazylia bez kontuzjowanego Neymara i zawieszonego za kartki Thiago Silvy będzie bardzo ciężko z Niemcami kórzy co prawda narazie może mocno nie zachwycają ale myślę że osłabionej Brazyli dadzą radę. a co do meczu Holandia - Argentyna to stawiam na holendrów bo uważam ich za bardziej kompletny zespół i myślę że sam ''Maradona'' Argentynie nie pomoże.
 
Ja tam liczę na finał Niemcy-Holandia i wygraną obojętnie której z tych drużyn. Najważniejsze żeby odpadła Argentyna, grają nudno i słabo na tym mundialu i przechodzą dalej, liczę, że wreszcie odpadną.
 
"Brazylijska Federacja Piłkarska złożyła apelację do FIFA w sprawie anulowania żółtej kartki Thiago Sillvy, którą otrzymał on w meczu 1/4 finału mistrzostw świata z Kolumbią. To druga kartka tego koloru, która eliminuje go z udziału w półfinale z Niemcami."







To chyba mentalność tego kraju, ciągły płacz i szukanie ułatwień. Jeżeli Brazylia odpadnie przed finałem to może nie być zbyt ciekawie na ulicach po walących się estakadach i korupcji na poziomie krajów afrykańskich
 
Hubi, jak ktoś strzeli mocno i precyzyjnie to szans nie ma i tak. Tyle, że to nie takie proste zwłaszcza po całym meczu, a nie w jego trakcie. Bramkarz obroni 1 czy 2 z 5 czy 7 to i tak będzie chwalony za postawę. A ile strzałów mamy w środek jednak czy dość powolnych? Panenka nigdy by nie strzelił karnego i nikt by go z tego jak to robił nie zapamiętał ;-)



Ja liczę na Brazylia-Argentyna, ale czuję, że Niemcy wygrają z Brazylią :-| Pal licho Neymara, ale "Bayernowy fundament" to zbyt wiele dla innych kadr indywidualistów rozrzuconych po klubach całego świata.
 
Ja wierzę w scenariusz nakreślony w Simpsonach xD



BsC2d82IgAA_Hev.jpg
 
@aqua



jak strzeli gola to niestety będzie najskuteczniejszym strzelcem.



dziś gra po raz 23 na mundialu, także jest drugi razem z maldinim.



jeżeli zagra w następnym meczu będzie wiceliderem samodzielnie.
 
bardziej martwi mnie absencja silvy niż neymara.



cieszy obecność bernarda, liczę że zagra dobre zawody.



brazylia... :-)
 
Co tu się kur*a odpierd*la ? :-)



Pierwszy poważny mecz Brazylii i srogie dostają w pape nieźle







25 minut wystarczyło aby Niemcy awansowali do finału, szok
 
Back
Top