Mundial 2014 - komentarze do meczy

A jak czytam, że FIFA zebrała komisję dyscyplinarną która ma zbadać sytuację w której kontuzji doznał Neymar, a brazylijska federacja domaga się kary takiej jak u Suareza to dla mnie konkretny poziom żenady.



Gaara, "ciężko będzie miała Belgia z Holandią" xD i "Mamy tutaj Demichelisa, który zastępuje Ferdinandeza" :-)
 
Przegrywając w meczu o 3 miejsce, zajęła 4 miejsce " szpaku juz zaczyna :D


Przynajmniej drużyna nie jest złożona z 5 defensywnych pomocników i tylko jednego Freda :-)



Kurwa szkoda że Chile nie awansowało, Szpaku dawałby czadu z ChiChiChiLeLeLe Viva Chile
 
Mascherano pizdeczka... Nie wiem czy śmiać się czy płakać.


Szpaku przechuj. Zapomniał sobie, że czytał przed chwilą skład Argentyny i mówi "Realizator zaczyna od Belgii" :D
 
Ja już nawet nie będę tego cytował, Szpak osiągnął dzisiaj swój najwyższy lvl xD



[strike]Dwa kurwa razy !!![/strike] TRZY !!!



"Co z tym Maradoną dzisiaj?" :-)



wyczuwam konkretny pojazd weszlo ...
 
#Szpakumistrz



e: Znowu :-)







Maradona w sercu Darka na zawsze :-) Myślałem, że wpadki jakimi raczył nas do tej pory Dario nie zostaną pobite ale myliłem się ...
 
haha, kilka razy juz pierdolnal tym Maradona, poloweczka chyba poszla przed meczem, a slonce dzis bylo ostre!
 
Jak pierwszy raz w jednej akcji powiedzial dwa razy Maradona pomyslalem sobie ze specjalnie taki he-he szmieszek ze Szpaka i bedzie teraz tak Messiego ciagle nazywal.
 
Mundial taki długi, nazwiska takie trudne. Wypierdolić tego dziada z hukiem, bo po prostu nie da się słuchać tego Jego pierdolenia.
 
Back
Top