Mundial 2014 - komentarze do meczy

Ja też nie widzę słowa, że nikt nie może Go kupić, ale nie wyobrażam sobie, że jakiś klub wyłoży grube bańki jakie trzeba zapłacić za Suareza, jeżeli faktycznie nie mógłby trenować nawet z klubem przez 4 miesiące i umówmy się, że Jego notowania po 3 takiej akcji nie są za wysokie. Ja nic o zakazie transferu nie mówiłem.
 
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53137

Tutaj tak pisało, ale teraz już jest edytowane:
W mediach pojawiło się zamieszanie i pytanie, czy w takim wypadku transfer Urugwajczyka do innego klubu w tym okienku transferowym jest możliwy? Rzecznik prasowy FIFA szybko wyjaśnił, że jednak tak. Opera mydlana z Suórezem w roli głównej będzie trwała dalej.
 
4 m-ce od teraz to i tak pewnie wróci na 10 kolejkę podobnie jak w minionym sezonie.



Nie zmienia to faktu, że FIFA to zjeby. Szkoa Luisa bo znowu go zgnoją ostro, a taki grajek nawet minimalnej kary nie dostał.



https://www.youtube.com/watch?v=MSO-0Z0Dk7M
 
Liczyłem na więcej za recedywe, to chociaż mam nadzieję, że mu tej kary nie zmnieszją.



Born2 % vaiacavalo - za co kurwa niby miał Chellini dostać? no kurwa nie czaje was w ogóle...:-)
 
@Gambit



Za takiego slapa Ribery mógł co najwyżej dostać zawieszenie na 2-3 mecze, a tutaj Suarez UGRYZŁ solidnie po raz 3! kolesia. To jest mocno pojebane.
 
Nigdzie nie napisałem, że Chiellini ma coś dostać. Akurat nie za ten mecz, chociaż ze dwa razy muśnięty przez przeciwnika komicznie padł jakby go ktoś młotkiem jebnął. Tępienie takich symulantów i prowokatorów przydałoby się w futbolu. Każdy kto choć trochę ogląda włoską piłkę wie, że Chiellini nim jest.


Btw serio uważasz, że to mało dotkliwa kara?
 
Hang, chodziło mi bardziej o to, że te małe ludki z FIFA nie traktują wszystkich na równych zasadach i jak ktoś ma łatkę psycho to ma przesrane do końca kariery, a innym podobne czyny uchodzą płazem. Suarez to recydywista i czy dostałby większą czy mniejszą karę to raczej nic nie zmieni, bo istnieje ogromne ryzyko, że on zrobi to ponownie (brzmi jak opis jakiegoś gwałciciela albo pedoifla), jakiś psycholog BBC powiedział,:

"To nie jest coś zaplanowanego: to spontaniczna, emocjonalna reakcja, działanie pod wpływem impulsu" - tłumaczył. Efekt frustracji spowodowanej np. tym, że wcześniej Ivanović nie dał mu pograć albo że sam nie wykorzystywał świetnych sytuacji - w meczu z Włochami jego strzał obronił przedramieniem Buffon. Terapia nie zadziała, mówił psycholog: to siedzi zbyt głęboko, być może na poziomie jakichś atawizmów z dzieciństwa.


A to mnie rozjebało :-)



"Friends for life" - 18:44 - 20.06.2014



BrETELEIgAARFrI.jpg
 
Jeśli Suarez dostał taką karę to co dostanie czarnuch z Kamerunu za jebnięcie łokciem w plecy Chorwata? No tak, nic. Jebać Fifę. Mundial bez Suareza traci bardzo dużo. Dla mnie takie ugryzienie nie różni się niczym od podszczypywania czy innego uderzania z łokcia. Rozumiem, kara się należy za niesportowe zachowanie. Jeden mecz, góra dwa, ale taka kara jest niewspółmierna do szkodliwości czynu. Co w ugryzieniu jest takiego oburzającego, że jest za to taka kara? Ja bardziej bym brał się za karanie aktorzyn i brutali co wpadają dwoma wyprostowanymi nogami w przeciwnika.
 
Nastepny królik ktory nie rozumie, dlaczego kara jest surowa...



PS Jakby Cr7 trafił dzisiaj wszystkie swoje setki to by wywalczył im ten awans... ale sama gra całej druzyny Portugalii to jednak średnio, pierwsa połowa dobra w drugiej znowu im się nie chciało, strasznie słaby J. Moutinho, Eder
 
Ale CR psuł okazje w końcówce.... Widać, że grał z kontuzją, kurewsko się męczył na tym mundialu.



Sędzia z dupy zabrał bramkę Portugalii, bo nie wierzę, że po prezencie od bramkarza Nani nie wsadzil by piłki do praktycznie pustej bramki, gdyby sędzia nie wymyślił faulu. Też powinien być karny przy wejściu zawodnika Ghany w plecy Ronaldo, tak jak i czerwona dla Moutinho. Nie zmienia to faktu,że Portugalia i tak by nie weszła... Przegrali też po części z kontuzjami, za długo trzymał na boisku drewnianego dziś Edera.
 
Tyle okazji miała Portugalia, że aż boli. Szansa na wyjście z grupy była spora jeśli policzyłby setki jakie miał Ronaldo



#Smutamsie
 
niech on jedzie to kolano leczy, zero Cristiano w Cristiano.



kara dla Luisa odpowiednia, musza go dojechac zeby w koncu przestal, proste.
 
Niemcy - USA bez remisu, dla mnie niespodzianka bo tak jak piszecie gdyby Portugalia była skuteczna to by wyprzedzili Stany.
 
smutno i szaro. chociaz u mnie podobno ma byc slonce to sie poopalam... :v



kurwa jaram sie, dobry dzien dzisiaj, Suarez dostal bana, Herrera w United, fajne mecze na wieczor, jest dobrze. :)
 
jaki ten Mertens jest slaby... :(



chuj z Belgia cos czuje! za kare niech Algieria i Korea to wygra, haha.
 
Mertens słaby? Bo raz skiksował? Ciekawe... Dla mnie jeden z jaśniejszych punktów Belgii na tych mistrzostwach.
 
Brawo Algiera. Belgia nie gra jakoś super a zdobyła 9 pkt. Argentyna też jakoś nie zachwyca a komplet punktów zdobyła. Mam nadzieję, że teraz się rozkręcą.
 
ten mecz byl w jego wykonaniu padaczkowy, jeden strzal 'grozny' ktory nawet nie lecial w bramke, tragiczne dryblingi, zmarnowana setka. do zmiany po pierwszej polowie. Belgia plan minimum zrobila, brawo. nie zdziwie sie jak USA juz ich pyknie. :)
 
Bye bye Russia! Każda drużyna z Afryki w 18 na propsie ;)

baju
Może. Skupiałem się bardziej na drugim meczu. Co nie zmienia, że mimo słabego występu w pierwszych dwóch meczach dawał dużo drużynie.
 
Back
Top