MMARocks Theme

weź idź po grześki do sklepu i nie wracaj. Miało cie nie być do końca kwietnia i znowu śmiecisz spamerze.
 
I oto słowo ciałem się stało. Po wielu dniach bólu, wyrzeczeń, łez, oto jest! W tym miejscu chciałbym podziękować mamie, tacie, dziewczynie etc.



A już tak całkiem serio, przed wami ostateczna wersja MMA Battle. Dodałem parę detali (np. Axe Murderer dostał toporki, majestatyczne góry w tle), a także poprawiłem mnóstwo szczegółów, dzięki którym obraz wyglada lepiej, a jest ich zbyt dużo by wymieniać.



Tu oczywiscie dam pomniejszone wersje, ale jeśli ktoś chciałby oryginał w miażdżącym jaja rozmiarze 3000x2000, to pisac do mnie na mail:



[email protected]



Już bez zbędnego gadania:



mmabattlesmall.jpg




A także dwie alternatywne wersje:



Ice



mmabattleicesmall.jpg




Necro



mmabattlenecrosmall.jpg




Jeśli ktoś chciałby pomóc w promocji, to śmiało można wstawiać gdzieś ta grafikę (najlepiej od razu w 3 wersjach obok siebie), albo niech tu podpowie, gdzie warto to umieścić. :)



Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie i do następnej grafiki. :D
 
Jedynie w wersji necro jest ciemny. :)



Poza tym, na stronie w mniejszej rozdziałce, grafika na trochę ciemniejszą wyglada niż jest w rzeczywistosci.
 
A ja już dostałem zwrotnego i jeszcze lepiej do wygląda. Tylko czekać do następnej pracy.
 
Muszę przeznać, że gdy wrzuciłem sobię większą wersję na tapetę to wygląda to jeszcze lepiej. Tym samym jeszcze raz brawa. Czekamy na następne prace :)
 
Raczej nie dokończył, bo na jego facebookowej stronce nadal ostatni jest Strus z 21 grudnia 2012.
https://www.facebook.com/pages/Ramirez/245271702219510
 
Back
Top