MMARocks Theme

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Z okazji, że miałem dużo wolnego czasu ostatnio, stworzyłem muzyczny Main Theme MMARocks. :PW swojej twórczości nie staram się naśladować innych, ale tutaj po trochu inspirowałem się tematem muzycznym PRIDE (bębny momentami), a także UFC (chór pod koniec). Zresztą co tu dużo gadać, zapraszam do przesłuchania :)
 

zoom

UFC
Welterweight
zamiast zawodnikow mma proponuje "lagendy" cohones jak kokos czy piorun. . . a gdzies pod chmurami lecaca kaczke :D
 

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Motyw z warhammera troszkę mi średnio pasuje, bo te wszystkie bronie i w ogóle, ale sam theme i grafika ładna :)
 

byzantin

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Wow przemek w czymś się zgadzamy. Co do muzy napraw po 1:30. Fajny by z tego dubstep wyszedł, ale zapowiada się super.
 

Puczi

Dobry człowiek
Popieram gitarę, jest bardzo dobra. Podoba mi się muzyka, ale jak dla mnie trochę za bardzo pocięte sample.Sampel z 300, nie? ;)
 

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Dzięki za opinie :)JehmesMuzyka - głównie FL, Goldwave; Grafika - Photoshop; video - Ulead StudiobyzantinŻadnych dubstepów z tego nie będe robił. :P Teraz robie kawałek dubstepowy, skończe to gdzieś go tu wrzuce na forum.PucziTak, chóry są pocięte z 300 :)maslovMógłbym, ale napisz do mnie na mail, tam Ci ją wyśle. Tak na marginesie, oryginał ma koło 3000x2000, wiec w tej skali można spokojnie operować.PS. Kolejnymi dwoma zawodnikami, których dodam do tej grafiki w najbliższym czasie, to: Shogun i Mamed. Oczywiscie cały czas jestem otwarty, na dalsze propozycje pod tym względem ;)
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Chyba sam się pobawie w robienie jakiejś muzy na kompie :) Frost możesz coś polecić dla kompletnego laika?
 

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
YagielJeśli znasz choć trochę nuty, to na początek polecam najpopularniejszy chyba program - Fruit Loop. Sam w sobie jest pełen funkcji, a do tego ma mnóstwo dodatkowych wtyczek. Z innych popularnych, jest jeszcze Rebirth. Co do obróbki dźwięku to Goldwave, lub Audacity (choć wolę ten pierwszy).Przemek & ZlatanWłaśnie skończyłem Mameda, następny będzie Shogun, a potem zaproponowany tutaj Griffin. :) Co do reszty wymienionych przez Ciebie Zlatan, to jak najbardziej, jeśli tylko znajde odpowiednie zdjęcia :)A tu wspomniana już wersja z Mamedem:mmabattlewersja2.jpg
Z uwagi, ze Mamed jest dosyć daleko w tle, tu zoom (a'la CSI Miami), na jego soczyste i krwiste Air&Pound. :Dmamedsam.jpg
 

zoom

UFC
Welterweight
"Z uwagi, ze Mamed jest dosyć daleko w tle, tu zoom (a'la CSI Miami)"fake, nie widze tu siebie :-)
 

Puczi

Dobry człowiek
Arłowskiego bym prosił - świetny zawodnik, do tego bliski słuchaczom mmarocks :)
 

byzantin

Oplot Challenge
Light Heavyweight
FrostBiteDzięki za opinie :)

byzantin

Żadnych dubstepów z tego nie będe robił. :P Teraz robie kawałek dubstepowy, skończe to gdzieś go tu wrzuce na forum.

-----------
Okej, ale może zrobisz wersje bez tej gitary po 1:30? Było by fajnie.
 

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Panowie, tak jak mówiłem, oryginaly rozmiar (lub każdy inny, większy od tego co tu dałem) tylko na mail. Powód jest prosty - plik jest za duży na serwisy typu Imageshack. ;)Podaje jeszcze raz - [email protected]W mailu napisać jaki rozmiar ma mieć (oryginał ma 2800x1900), jaka wersja (na razie są dwie - podstawowa i z Mamedem), oraz opcjonalnie oświetlenie. To co tu dałem, to tylko moja wizja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by obraz był w tonacji zielonej, niebieskiej, czerwonej, czy nawet czarno-biały.Co do kolejnych zawodników, którzy pojawią się na grafice, to - 1. Shogun 2. Griffin 3. Rampage 4. Iceman 5. Arlovski. Kto dalej, to się okaże dopiero po tej piątce.byzantinRaczej nie zamierzam robić remixu tego utworu, wole kolejne produkować. Ale jak mi się jednak kiedyś zachce, to zamienie gitarę na coś innego.
 

Hang

WSOF
Bantamweight
Niepodoba mi się. Ni muzyka, ni tapeta/cokolwiek to jest. Dobra inicjatywa, pracuj dalej.
 
Top