MMARocks Theme

5 moich próśb w tym jedna nieujawniona, więc masz u mnie +5 do notowań, a jak dodasz JJ to odejmę Ci 5000.:-)
 
Widzę, że JJ wzbudza kontrowersje nawet tutaj. :D



Jajcarz, a jakbym umieścił go powieszonego za jaja na haku, nadal straciłbym punkty? :D



A tak serio, to jak już mówiłem wcześniej, raczej już się nie zmieści do kolejki.



Dziś przedstawiam największego gangstera i trolla świata MMA. Człowieka, przez którego poziom testosteronu na grafice niebezpiecznie wzrósł. Najlepiej jednak przedstawią go jego własne słowa - "You're looking at the reflection of perfection":



Chaaaaaaaaaaaaaaael



scaled.php




battlemma18.jpg




Następny: "Więzy krwi, braterstwo broni"
 
Po świątecznej przerwie, pora na odsłonę kolejnego zawodnika.



Młodszy brat, ale równie zadziorny co starszy:



scaled.php




battlemma19.jpg




Ostatni odcinek: Wniebowstąpienie
 
Tam gdzie jest zwątpienie, nieś nadzieję. Gdzie panuje ciemność, nieś światło.



scaled.php




battlemma20.jpg




To już praktycznie końcówka długiej drogi. Anieslki Benio to ostatni zawodnik. Pozostałojedynie poprawić parę rzeczy, dodać kilka detali (np. toporki dla Vanderleia) i zrobić grafikę w 3-4 wersjach kolorystycznych. Tak wiec za 3 dni grafika w pełnym rozmiarze, będzie do pobrania. :)



Inter arma silent lege. Ave
 
Mistrzostwo. Widzę nawet dziadka najmana z kosa po lewej w tłumie. Uciekł spod Racławic.
 
frost jest jeszcze super miejsce za vanderleiem!tam powinien byc jakis zawodnik a nie ta postac ;)
 
Można się było domyśleć że ostatni będzie Benson.



Dobra robota mam nadzieję że to nie ostatnie twoje dzieło ? ;]
 
Dzięki panowie. :)



Ciężko kogoś znaleźć na miejsce tego gościa pod Mamedem i Machidą. Ale może do czasu ostatecznej wersji coś wymyślę.



Tar



Jasne, ze to nie moja ostatnia praca. :)



Grafika to moje hobby, jak i MMA, a jak mozna połączyć oba zainteresowania, to już w ogóle jest dobrze. Po tej pracy, chce zrobić plakaty na KSW 19, a potem podobną grafikę, tylko, że jedynie z polskimi zawodnikami.
 
Hehe, dzięki.



Ale ogólnie zamierzałem "rozsławiać" tą pracę, jak już zrobię ostateczną wersję.
 
Zawsze się musisz we wszystko wpipeprzyć kaczka? Nie umiesz czytać? Przecież Frost napisał, że jeszcze będzie poprawiał, poza tym chyba warto najpierw zapytać.
 
Super sie zachowałeś ,najpierw ''rozsławiasz'' to w necie jak jest nie dokonczone.A gdy będzie już skończone to wtedy niech sobie radzi sam :D
 
Back
Top