MMARocks Theme

nie chcę się czepiać ale nie za duży ten Werdum w porównaniu do innych? :D



Ja poproszę Kongo jeśli łaska
 
Jeszcze zobacze co z Kongo.



Proporcje złe? Wystarczy spojrzeć na oryginalnie rysowanych żołnierzy, by zobaczyć, że Fedor z SIlvą są na pierwszym planie; Werdum, Rampage itd. drugi plan (i trochę dalej z boku - BJ Penn i Shogun) a Arlovski na trzecim :P Co prawda, moze Arlovski powinien być bardziej ocieniowany skoro jest najdalej, ale to jest do zrobienia.
 
Nie Werdum za duży, tylko Arłowski za mały :) swoją drogą Werdum i Griffin bliźniacze pozy, hehe.



Jakoś byłem pewny od początku kto będzie tym największym klocem ;)
 
No właśnie tak jak Puczi mówi, Arlovski tu wadzi trochę, bo jest za mało wkomponowany w trzecie tło. Ale już w wersji z lesnarem będzie to lepiej wyglądać. A sam Werdum nie może być mniejszy, bo jest tuż za Jacksonem, a chyba wiadomo, który gabarytowo jest większy. ;)

Jakoś byłem pewny od początku kto będzie tym największym klocem ;)


Tutaj dopiero będą gabaryty. :D



Na 95% jutro zamieszczę nową wersję grafiki.
 
Zlatan



Wiem, wiem, przyznaję się bez bicia, miałem ostatnio mało czasu.



Ale od jutra znowu zabieram się za pracę nad grafiką.
 
Po kilkudniowej przerwie, spowodowanej brakiem czasu, przedstawiam kolejnego zawdonika, znanego z występów w WWE i UFC:



scaled.php




battlemma10.jpg




Następny: Lyoto Machida
 
Nie podoba mi się Lesnar, znacznie lepszy byłby ten z plakatu ufc 141. Apeluję o zmianę! :P Zamiast "sportowego" (o ile to jest możliwe przy tym tle) plakatu mamy zwykłą rzeź. I czy mógłbyś jakoś "wyjąć z cienia" Fiodora? Według mnie za ciemny w stosunku do reszty zawodników.
 
Kolejny zawodnik na grafice, miłosnik orientalnej kuchni i własnego moczu:



scaled.php




battlemma11.jpg




Następny: Cheick Kongo



Tym razem, również parę słów odnosnie pytań zadanych wcześniej.



Ostatnie dwie edycje grafiki pojawiły się w dużych odstępach, miedzy innymi przez brak czasu. Ale równiez powodem jest to, że coraz trudniej znaleźć odpowiednie zdjęcie zawodnika, w zadowalającej jakości. Dlatego sądze, ze jeszcze 1-2 zawodników i tapeta będzie skończona . Jendak, jeszcze sporo zawodników stoi w kolejce. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by po tej grafice wybrać inne tło i tworzyć nową grafikę z innymi zawodnikami.



Co do Fedora i Arlovskiego w cieniu. W ostatecznej wersji tapety, rozjaśnie ich trochę.



No i wybacz Puczi, Brock zostanie jaki jest. :) Wszystkim nie da się dogodzić, ale już od początku raczej grafika nie miała aspiracji sportowych (Bj Penn jedzący trzewa jakiegoś nieboraka, czy pewien łup w ręce Fedora). Ale bez problemu kolejna grafika, może miec charakter czysto sportowy.
 
Jeszcze przyczepię się do Chucka. Dziwnie jakos wygląda. Chodzi mi o jego kolory w porównaniu z resztą fajterów z prawej strony. Ktoś odbiera to tak samo jak ja :) ?







Może warto pomyśleć jeszcze nad Tito i Royce Gracie'm ?
 
Bo Chuck jest "Icemanem". Lodowi ludzie już tak mają.



@FrostBite



Czyli nici z Diaza i Guidy?
 
Tak jak mówi jajcarz. Chuck jest w odcieniu niebieskim z powodu swojej ksywy, taki Sub Zero MMA. :D



Co do tych zawodników, to niestety tutaj już nie wejdą. Ale jak pisałem, nie ma przeszkód by po tej stworzyć kolejną grafikę (w podobnym, lub zupełnie innym klimacie) i tam wstawić Sakurabe, Gracie, Ortiza, Diaza, Guide itd.
 
Ciekawy pomysł jajcarz, można pomyśleć nad tym.

Dzisiejszego zawodnika, mógłbym przedstawić za pomocą wierszyka Tuwima:

Murzynek Cheick w Afryce mieszka,
Czarną ma skórę ten nasz koleżka.*


*(Tak, wiem że to francuz). :P

Panowie i panowie (nie sądze, by były tu jakieś panie), przed wami prosto z dzikiej dżungli:

scaled.php


battlemma12.jpg


Następny: Dan Henderson
 
Ostatnia nadzieja fanów MMA, na zdetronizowanie Jon Jonesa, czyli:



scaled.php




battlemma13.jpg




Następny: Niespodzianka ;)
 
Po lewej od Chucka jest osobnik z młotem, a wiecie z czym wychodził do walk niegdyś Ali.:-)
 
Back
Top