MMARocks Theme

za bardzo napaćkane IMHO



ale ogólnie plus za pomysł, ja bym wrzucił maks 6-8 najbardziej legendarnych zawodników, bo zaczyna się robić niezła siekana
 
Może chaos niezły się robi, ale obraz od początku miał przedstawiać właśnie chaos bitewny, tyle, że w wydaniu MMA. :)



Równie dobrze można było powiedzieć, ze na początku też był zatłoczony, tyle, ze rycerzami z warhammera, albo, ze "Bitwa pod Grunwaldem" Matejki jest napaćkana. :D



W każdym razie, po skończeniu chcąc promować ten obraz jako mój, to wypadałoby, zeby przynajmniej 90% powierzchni faktycznie było przeze mnie wykonane. A wciąż widzę trzy niezłe miejsca na postacie, w których dobrze będą widoczni, ale na pewno nie dopuszcze do sytuacji, ze jeden zawodnik, będzie w większości przykrywał drugiego. A na polskich zawodników przyjdzie pora, spokojnie. :)



Dobra, pogadałem, to teraz do rzeczy :D



Jako, ze to bitwa, to brakowało mi cały czas jakiejś ofiary na tym polu walki. A kto może lepiej się wcielić w rolę ofiary, niż ofiara sama w sobie? Przed wami, kiedyś nawet całkiem niezły zawodnik, a dziś odklepujacy nim się walka zacznie:



scaled.php




(Czcionka i jej kolor dostosowane do poziomu jaki Sapp obecnie prezentuje).



battlemma14.jpg




Następny: Alistair Overeem
 
Wiem, właśnie jak wstawiłem na stronę, zauważyłem, ze coś ciemny jest. W następnej wersji już będzie "lśnił". :D
 
Z okazji, ze miałem dziś wenę, drugi zawodnik w ciągu jednego dnia.



Władca koni, prawdziwy Horseface Fuckin Killer:



scaled.php




battlemma15.jpg




Następny: Don't be scared homie
 
Miałem wyczucie z młotem i miejscem



@FrostBite



Jak już skończysz zagadaj do Venoma, ze wzgledu na jego koneksje sherdogowskie i umieszczajcie to na głównej sherdoga. Niech wiedzą, że sa zdolni ludzie u nas.
 
myslalem, ze go usadzisz na koniu :D



btw. moze usadzisz gdzies gangsetra z oregonu czy skad on tam jest xD
 
Siedział na koniu, ale potem go zjadł i zrobił z jego czaszki hełm. Cały Ali.



Jeśli tylko będzie miejsce, to jak najbardziej gangster się tu znajdzie. :D



jajcarz



Dzięki za pomysł! :)
 
Już chyba lepiej by wyglądał bez czaszki konia ;)







To teraz poprosimy w w jakiejś większej rozdziałce i ląduje na pulpicie :)
 
LUK



Jak skończę, to umieszcze tu 4-5 wersji kolorystycznych tapety do wyboru i kto jaką będzie chciał, taką będe wysyłał mu wysyłał mailem w oryginalnym rozmiarze.
 
Właśnie byłem ciekawe, czy ktoś zauważy skręta. :D



Dosyć zlał się z tłem, zwłaszcza dym. Tak to wygląda na ciemnym tle



diazul.jpg
 
Następnym zawodnikiem miał być guida, jednak plany trochę się zmieniły i przesunął sie o jedną pozycję w kolejce.



A dzisiaj pojawia się zawodnik, który spowodował, że waga KSW zablokowała się z powodu jego ciężaru:



scaled.php




battlemmap.jpg




Następny: wspomniany już wcześniej Clay Guida
 
Back
Top