MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

Chyba nigdy nie przeżyłem takiego poziomu żenady. Mahon Ty człowieku weź zmądrzej. Serio, kara chłosty powinna zostać przywrócona za podobne numery. 30 batów na środku rynku i byś się nauczył by nie zawracać ludziom dupy z takimi żartami.
mahonkom zamiast 30 batów to należy się 30 łokci 6/12 w tył głowy
 
Mahon jest zawodowym trollem, propsy. Chujowym i nie śmiesznym, ale jednak ludzi wkurwiać potrafi.
 
Kurrrwwa oglądajcie teraz tą spierdoline to jest gówno
Oglądam. Podsumowując: nie musi zmieniać głosu na pedała, jego ziomek ma głos jak dzieciak z podstawówki (ksywę w sumie też - Gruby), a żarty na poziomie spierdoliny umysłowej. :kaczy:

@Edit: A żart z kapiszonami i jaranie się "zadymą" na poziomie debila. A myślałem, że niektórzy ludzie z mojej klasy to porażka. ;)
 
Bez kitu, byłem bardzo blisko dania mu bana za ogólną degrengoladę, ale po usłyszeniu rozmowy z ciągnikiem w której proponuje gościowi handjoba to po prostu zostawiam go jego własnej egzystencji. Jestem przekonany, że nawet Kaczka jest zażenowany.
 
Te kurwa, zeżarłem wagon dragow przez 30 lat swojego życia, ale mahon to jest kurwa KRUL spierdoliny umysłowej.

350eaf164c776495cd344b9fb17bd1ba.png
 
Robimy na forum różne idiotyzmy ale wszystko ma swoje granice. Takie jednostki powinny być wykluczane by nie psuć opini forum.
 
Bez kitu, byłem bardzo blisko dania mu bana za ogólną degrengoladę, ale po usłyszeniu rozmowy z ciągnikiem w której proponuje gościowi handjoba to po prostu zostawiam go jego własnej egzystencji. Jestem przekonany, że nawet Kaczka jest zażenowany.
Przyznaj, że umie się targować :lol:
 
Spike od kilku lat codziennie tu jestem i jesteś strasznym psychofanem KSW ziomeczku
Serio? Nie powiedziałbym. Konfrontację cenię, ale błędy wytknąć umiem. Choć do "poziomu psychofana" kolesia o którym tu rozmawiamy mi bardzo dużo brakuje :beer:
 
wiecie co panowie? ja nawet jak mialem 12-14 lat to bylem zazenowany, jak niektorzy dzwonili i tak jaja sobie robili, wiec nawet tego nie wlaczam. no i kiedys powiedzialem, ze mahon jest jedyna osoba na forum, ktora mnie wkurwia i w sumie to racja :DC:
 
Najbardziej przykre jest to, że widać, że mahoń ma normalny zadbany dom, pewnie rodzice dopierdalaja na 1,5 etatu, żeby synek wszystko miał, a z synka wyrosła umysłowa ameba. Kurde sam będąc rodzicem mam obawy, żeby nie przegapić tego momentu jak dziecko się stacza. Dzięki @mahonek za dobrą lekcję rodzicielstwa. Zapamiętam sobie Twój przypadek, żeby nie popełnić błędów Twoich rodziców.
 
Back
Top