MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

A taki fajny temat o gali cohones był i tak spektakularnie wyrżnął ryjem o glebe...
 
Mnie się wydaję, że mahon jest po prostu niedojebany umysłowo. Coś jak Bonus. On myśli, że jest fajnie i śmieszne, a to zwykły gość który no jest chory. Ale to już jego starzy powinni się tym zająć, a nie mu internet podłączać.
 
Mnie się wydaję, że mahon jest po prostu niedojebany umysłowo. Coś jak Bonus. On myśli, że jest fajnie i śmieszne, a to zwykły gość który no jest chory. Ale to już jego starzy powinni się tym zająć, a nie mu internet podłączać.
Podpisano Mojso, niedoszly samobójca

http://cohones.mmarocks.pl/threads/hyde-park.6044/page-1569

Dajcie se siana. Jedziecie po tym mahonie jak dzieci. Przecież on nie wrzucal tutaj swoich streamow. Niech sobie robi co mu się podoba. Takich kanalow na yt jest tysiące, jest popyt jest podaz. Są ludzie co chcą to ogladajac to niech ogladaja.
 
Dajcie se siana. Jedziecie po tym mahonie jak dzieci. Przecież on nie wrzucal tutaj swoich streamow. Niech sobie robi co mu się podoba. Takich kanalow na yt jest tysiące, jest popyt jest podaz. Są ludzie co chcą to ogladajac to niech ogladaja.
W sumie racja. Przesłuchałem parę tych jego rozmów i jak rozmawiał z burakami, którzy na dzień dobry zajebali by strzała za samo zapytanie co tak drogo za tą "beemkę" z przed ćwierćwiecza po wiejskim tjuningu, to się nawet pośmiałem i byłem w #teamMahonek.
 
W sumie nie dziwie się, że na policję chce iść mahonek bo tam ludzi z kompleksami(czyt. łysienie, patyki zamiast rąk i szpachlowanie równie inteligentnych "dziewczyn") i lekkim skrzywieniem umysłowym ciągnie.
 
Mahon krejzol, zwariowany wariat, spełnia marzenia i jeszcze do tego hajs trzepie. A te całe cohones jak zwykle musiało się doczepić, hejtery jebane. "Towarzystwa" się boją to uczepili się mahonka alee jakie będzie zdziwienie gdy jeden z drugim przekonają sie o dewastującej sile viszys elbows. Po wszystkim mahon, zrób im IROKEZA i udaj się w stronę zachodzącego słońca.
 
Nie żebym kogoś bronił ale trochę samokrytyki. Na forum piszecie o ruchaniu cudzych żon, cpaniu, wrzucacie fotki ze zlotów(najebani jak meserszmity). No do cv idealne. Pisze tylko o cohones, jakbym powklejal co niektórzy odwalaja na innych forach to by była beka 2 miesiące. Już nie wspomnę o wyśmiewaniu wyglądu. Ludzie.
 
Nie żebym kogoś bronił ale trochę samokrytyki. Na forum piszecie o ruchaniu cudzych żon, cpaniu, wrzucacie fotki ze zlotów(najebani jak meserszmity). No do cv idealne. Pisze tylko o cohones, jakbym powklejal co niektórzy odwalaja na innych forach to by była beka 2 miesiące. Już nie wspomnę o wyśmiewaniu wyglądu. Ludzie.
pics:DC:
 
Back
Top