MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

Widziałem VoRaNkA (jak większość tutaj), więc z analitycznego punktu widzenia Mahonek ma lepsze warunki a co za tym idzie większe szanse na zwycięstwo. Po drugie user ten znany jest z pokazywania irokezów na dyskotekach. Także wybacz Voranek, ale ustawiam kursy na: 1.45 Mahonek - 2.80 Voranek.

1244.jpg
 
Widziałem VoRaNkA (jak większość tutaj), więc z analitycznego punktu widzenia Mahonek ma lepsze warunki a co za tym idzie większe szanse na zwycięstwo. Po drugie user ten znany jest z pokazywania irokezów na dyskotekach. Także wybacz Voranek, ale ustawiam kursy na: 1.45 Mahonek - 2.80 Voranek.

1244.jpg


A pamiętacie te wspaniały czasy jak tu mahon wklejał swoje foto z tym pedrylem z Warsaw Shore? :D Jakie to kozaki nie są? :D To gdzieś tylko @kaczka41 potrafi odnaleźć w czeluściach cohones :D
 
Widziałem VoRaNkA (jak większość tutaj), więc z analitycznego punktu widzenia Mahonek ma lepsze warunki a co za tym idzie większe szanse na zwycięstwo. Po drugie user ten znany jest z pokazywania irokezów na dyskotekach. Także wybacz Voranek, ale ustawiam kursy na: 1.45 Mahonek - 2.80 Voranek.

1244.jpg
Zapomniałeś, że w mma dużą rolę odgrywa inteligencja... Ameba może ma lepszy zasięg, ale go nie wykorzysta. Tym lepiej dla mnie hacjenda na Voranka!
 
Chciałem tylko dodać, że do czasu aż zobaczyłem to wideo w Skórze to nie wierzyłem, że @mahonek istniejesz. Ciesze się że jesteś prawdziwy. Kolejna niesamowita historia forum Cohones
 
Widziałem VoRaNkA (jak większość tutaj), więc z analitycznego punktu widzenia Mahonek ma lepsze warunki a co za tym idzie większe szanse na zwycięstwo. Po drugie user ten znany jest z pokazywania irokezów na dyskotekach. Także wybacz Voranek, ale ustawiam kursy na: 1.45 Mahonek - 2.80 Voranek./QUOTE]

Prawie miałem fighta na stacji benzynowej.

Stałem sobie przy wejściu do sklepu przy stacji, wchodzi jakaś gałka z chłopakiem, ona pierwsza i patrze jej prosto w twarz z 5 sekund bo mam dość słaby wzrok a myślałem, że to koleżanka. To jednak nie ona, stoją przy kasie, ja się oddaliłem do stoliczka i rozmawiam z kumplem. W tym samym momencie szliśmy do wyjścia i ten typek wyprzedził mnie trącac barem, czuć było, że specjalnie. No ale ch*j, rozeszło się jakoś.

Do tego warto dodać,że mahonek kiedyś miał prawie fighta.Doświadczenie i łokcie przemawiają za @mahonek
 
Czyli mamy juz ME - Born vs CM
Oraz people ME - Mahonek vs VoRaNeK, który z racji napięcia pomiędzy oboma fighterami może się rozstrzygnąć już na ważeniu.

Mnie osobiście ciekawi oferta dla Sage'a za walkę ze swoim nemesis @Marcin Jabłoński ?
 
Back
Top