MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

No ja myślę, że w końcu trzeba by Masu vs Halibut!!! O ile ten pierwszy po raz kolejny się nie obsra/czy tam mu żona nie pozwoli/ czy inne ma biznesy w tym czasie :D

:mamed::DC::DC::DC:
 
Zaktualizowałem kartę. Czy ktoś pokusi się o zrobienie plakatu ? Płacę jak za prezydenta !
 
Conor musiałby pojechać do Świnoujścia bo Born jest tak przywiązany fo wioski, że nawet na 1 mln € nie wyjedzie poza granice nawet 10km
Podobno B2K za mniej, niż 1mln $ nie wychodzi z piwnicy.
Zaktualizowałem kartę. Czy ktoś pokusi się o zrobienie plakatu ? Płacę jak za prezydenta !
Jak są takie stawki to i mnie można wrzucić na rozpiskę vs tba, do 84 jakoś zbije!:windu:
 
Pewnie i się pojawi na gali ale zapewne będzie robił wszystko aby nie spotkać grupki Cohones
@Mateusz Smoter coś o tym wie :mamed:

Zostawie Mamuśke na miejscu i idę pochodzić po hali.

Rozmawiałem już z tyloma typami z cohones, że nie mam powodu aby ich unikać. Na żywo są normalni.
 
Ty w ogóle jeszcze żyjesz ? Co tam mordo słychać ?

Nuda ogólnie, pracuje, kręce zadymy i tak dalej. :)
A Ty jak tam? Zgubiłeś brzucho?

Edit: Aa i cały czas zapominam. Kiedyś przed snem oglądałem Twój filmik, jakiś wywiad i tam miałeś takie eleganckie włosy zaczesane na bok a teraz takie Ci sie porobiły zakola jak mi xD
Ścinasz bo zakola czy znudził Ci się styl Włosy na bok - Nogi na bok?
 
Opowiadaj co to za inby kręcisz, są jakieś foczki, szalety ? Gorzej, on zgubił mnie.

Ostatnio słabo, kumple się porozjeżdżąli a samemu nie będe siał skurwienia hehee.
Bądź w Gdańsku to ocenie Twoją posture.

Aa i cały czas zapominam. Kiedyś przed snem oglądałem Twój filmik, jakiś wywiad i tam miałeś takie eleganckie włosy zaczesane na bok a teraz takie Ci sie porobiły zakola jak mi xD
Ścinasz bo zakola czy znudził Ci się styl Włosy na bok - Nogi na bok?
 
Conor vs @Born2kill ? Chyba latajo w tej samej wadze.

Popieram zestawienie

Wyobrażacie to sobie?

Born miałby taki wymarzony narożnik, dream team - TJ jako head coach, Kaczka jako drugi trener i Mahonek od noszenia wiaderka z lodem.

Zwycięstwo gwarantowane. Born wcieliłby w życie idealnie opracowany game-plan i uczyniłby Notorjusa swoją dzifffką. Sponiewierałby go zapaśniczo, skontrolował i metodycznie rozbijał młotkowymi i łokciami przez 99% każdej z rund.

"And New Cohones and MMARocks Champion Of The World is ... Born To Kill ! " :bayan:
 
Przyszykowałem formę. W jakiej wadze chodzicie? Ja obecnie 75 kg :/
Ogólnie zauważyłem teraz, że łokieć mamy wyprofilowany do ostrego napierdalania :D

w34MHy5.png
 
"you better start training wrestling or you will be wrestlefucked ! " <----- już sobie wyobrażam taką pierwszą soczystą szpilę Borna w Connorusa. :bayan:
 
To w końcu Peru czy Boliwia bo nie wiem gdzie samolot bukować?
912248.jpg
 
Last edited:
Back
Top