MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

Kurwa, co ja czytam. :facepalm:


Ja_Pierdole.gif
 
4300 subskrypcji kanalu? 300 ogladajacych live ?

pls wytlumaczie mi o co w tym chodzi ? ludzie serio to ogladaja ? why ?

za co oni placa ?
 
4300 subskrypcji kanalu? 300 ogladajacych live ?

pls wytlumaczie mi o co w tym chodzi ? ludzie serio to ogladaja ? why ?


A dlaczego oglądają Tigera i Kobrę?
Prymitywna chęć zabawiania się kosztem kogoś kto jest tak skretyniały, że nawet nie jest w stanie sobie zdać z tego sprawy.
 
Najgorsze w tym wszystkim jest chyba to, że zawraca dupę normalnym ludziom w pracy. Chuj niech sobie tam pajacuje i strzela w głowę plastikowym pistoletem robiąc wrażenie na gimbolaskach (przy okazji zalewając klawiaturę piwskiem, hue hue), ale niech nie zawraca dupy ludziom w pracy.
 
Najbardziej przykre jest to, że widać, że mahoń ma normalny zadbany dom, pewnie rodzice dopierdalaja na 1,5 etatu, żeby synek wszystko miał, a z synka wyrosła umysłowa ameba. Kurde sam będąc rodzicem mam obawy, żeby nie przegapić tego momentu jak dziecko się stacza. Dzięki @mahonek za dobrą lekcję rodzicielstwa. Zapamiętam sobie Twój przypadek, żeby nie popełnić błędów Twoich rodziców.
qrwa jakie rozkminyy:D
 
Najgorsze w tym wszystkim jest chyba to, że zawraca dupę normalnym ludziom w pracy. Chuj niech sobie tam pajacuje i strzela w głowę plastikowym pistoletem robiąc wrażenia na gimbolaskach, ale niech nie zawraca dupy ludziom w pracy.
Jebana kurwa przeszkadza w pracy i mnie to dotknęło osobiście
 
qrwa jakie rozkminyy:D
Wiesz, ciężko to pewnie ogarnąć nie mając dzieciaka, ale ja mam i jak sobie wyobrażam, że mój syn coś takiego odpierdala, to zaczynam rozkminiac. Jego matka pewnie nawet nie wie, co on wyprawia.
 
Chcesz bić upośledzonego? Nie wstyd Ci? Sam jesteś byk jak skurwysyn, ( widać na filmikach) więc mahoń to żaden rywal :D
Nie miałem na myśli przmocy fizycznej . Po prostu trzeba mu publicznie grupowo napluć w twarz. W sumie lepiej nic nie robić tylko ignorować pomylonego gówniarza
 
A dlaczego oglądają Tigera i Kobrę?
Prymitywna chęć zabawiania się kosztem kogoś kto jest tak skretyniały, że nawet nie jest w stanie sobie zdać z tego sprawy.

przyszło mi do głowy że moze oni sie na wzajem ogladaja, kobry,mahonki, tigery, bonusy i inne pojeby o ktorych nie mam na szczescie pojecia
 
Śmichy chichy ale kazdy z nas wlaczajac kanal tego bezmozga zafundowal mu grosik czy dwa oraz motywacje zeby robil tego wiecej.

Tego spierdolenia juz sie nie zatrzyma.
 
ogólni to przepraszam was wszystkich bo to ja pokazałem w skórze ten przypadek jako pierwszy...:bad::bad::bad:
czego sie nie robi dla awantur:DC:
 
przyszło mi do głowy że moze oni sie na wzajem ogladaja, kobry,mahonki, tigery, bonusy i inne pojeby o ktorych nie mam na szczescie pojecia
Taki śmieć żeruje na ludziach którzy nie mają pojęcia że istnieja takie spierdoliny na świecie. Jeden gnębi "starszych" ludzi drugi myśli że jest centrum świata i będzie zawodników i ich trenerów po rozstawiał po kątach.
 
Przez takie "trollowanie" to się na onkologie trafia.
Jednak żeby być śmiesznym debilem też trochę trzeba mieć iq, przykro mi:joe:
 
Back
Top