MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

Haha :) Poka sawoje foto, podeśle koleżance i spytam, który przystojniejszy :)
jadę po Ciebie. pytaj.

z19400748Q,Damian-z--Warsaw-Shore-.jpg
 
A myślałem, że nie będzie już na tym forum rakotwórczych szalet :DC:

Ja też bym chętnie wystąpił na gali MMARocks. Wynagrodzenie, rywal, wiek, waga i rekord do uzgodnienia.
 
Nie dam ani zlotowki na tego rudego zaklamanca! moge ulac moczu zeby mu wylac na ryj za bycie cholernie sztucznym i plastikowym :bleed: Btw. dobry trolling :beer:
 
Mahonek co Ty tam teraz odpierdalasz na yt ? hajs z subskrypcji masz ? kswxup już nie będzie ?
 
po co ignorowac kogos kto jest na tyle bezbarwny,ze go po prostu nie ma? wiele razy juz w zyciu sie przekonalem,ze kozak w necie, cipa w swiecie :) szkoda,ze zawsze tak szybko biegali :DC:

ale z rok temu mahon byl bardzo aktywny i wqrwial mnie swoimi tekstami\bajkami na forum - stąd ignor.
 
ale z rok temu mahon byl bardzo aktywny i wqrwial mnie swoimi tekstami\bajkami na forum - stąd ignor.
Teraz wkurwia ludzi dzwoniąc na jakieś przypadkowe numery z ogłoszeń. Osobiście jakby ktoś mi tak pierdolił przez telefon to bym nie wytrzymał kurwa :boystop:
 
Panowie, popatrzcie na chlopaczka i przeciez wszystko jasne :) muczy duzo,a mleka nie daje nawet kropli. A ze jara zie ruchaniem kurewek, co poradzisz, lubi byc nosicielem nieuleczalnych chorob/wirusow. ja tam chlopczykowi wspolczuje bo na prawde spedzic wiekszosc zycia przed komputerem to po prostu straszne [*]. moze z tego sie wyrasta rownoczesnie ze wzrostem owlosienia lonowego, czas pokaze
 
Panowie, popatrzcie na chlopaczka i przeciez wszystko jasne :) muczy duzo,a mleka nie daje nawet kropli. A ze jara zie ruchaniem kurewek, co poradzisz, lubi byc nosicielem nieuleczalnych chorob/wirusow. ja tam chlopczykowi wspolczuje bo na prawde spedzic wiekszosc zycia przed komputerem to po prostu straszne [*]. moze z tego sie wyrasta rownoczesnie ze wzrostem owlosienia lonowego, czas pokaze
zabawna anegdota dotycząca poddania z Twojej sygnaturki - Mir nie pamięta w ogóle tej sekwencji. w TFATK przyznał, iż moment, w którym się "obudził" to ten, kiedy Nogowi poszła ręka. jego trener musiał mu podpowiadać co ma opisywać w wywiadzie z Roganem. ot, taki OT.
 
zabawna anegdota dotycząca poddania z Twojej sygnaturki - Mir nie pamięta w ogóle tej sekwencji. w TFATK przyznał, iż moment, w którym się "obudził" to ten, kiedy Nogowi poszła ręka. jego trener musiał mu podpowiadać co ma opisywać w wywiadzie z Roganem. ot, taki OT.
znam sytuacje, to pokazuje,ze instynkty jednak robia robote w walce Voranku :)
edit. poza tym Frank wtedy byl porzadnie naruszony przez Big Noga
 
Chyba nigdy nie przeżyłem takiego poziomu żenady. Mahon Ty człowieku weź zmądrzej. Serio, kara chłosty powinna zostać przywrócona za podobne numery. 30 batów na środku rynku i byś się nauczył by nie zawracać ludziom dupy z takimi żartami.
 
Chyba nigdy nie przeżyłem takiego poziomu żenady. Mahon Ty człowieku weź zmądrzej. Serio, kara chłosty powinna zostać przywrócona za podobne numery. 30 batów na środku rynku i byś się nauczył by nie zawracać ludziom dupy z takimi żartami.
Korwin od dawna proponuje przywrócenie kary chłosty i instytucji siepacza. Jak widać za tanie pieniądze byśmy mieli przyśpieszone dorastanie pojebanej młodzieży.
 
Chyba nigdy nie przeżyłem takiego poziomu żenady. Mahon Ty człowieku weź zmądrzej. Serio, kara chłosty powinna zostać przywrócona za podobne numery. 30 batów na środku rynku i byś się nauczył by nie zawracać ludziom dupy z takimi żartami.
HAHAHAH, jak już ktoś Clouda rozemocjonowal to jest źle!!! :DC:
 
Back
Top