MMA VIP - Temat ogólny

Każdy tylko Słowik , Słowik. A nikt nie wspomina o misiaczku z Nadarzyna którego Marcinek miał w perfekcyjnie przygotowany sposób sprowadzić zapaśniczo oponenta i ubić jak baba kotlety w niedzielne przedpołudnie...
271760764_10216435985172553_6496384327154678997_n.jpg
 
Najman to jest dupa do ruchania nic więcej.
Z gołą dupą będzie po warszawie biegał byle mu ktoś sypnął groszem.
Byle nie iść do roboty. Zakała sportu.
bankrut podobno. Murański się z niego nabijał, że kasę za walki dostaje jego żona i co to za chłop, którego żona lepiej ogarnia finanse i chodzi tak krótko na smyczy :roberteyeblinking:
Ale we FameMMA zmienił pięknie wizerunek do czasu tej walki z Don Kasjo a teraz...
 
Ty wiesz że moja rozmowa z tobą to jak próba wytłumaczenia przedszkolakowi fizyki kwantowej, co właśnie w tym poście dobitnie pokazałeś?

Piszesz o czymś o czym nie pisałem powtarzając się, wtracasz w to wszystko wojewódzkiego, jakieś playery długi, kurwa różala, zgaś ten internet tłumoku i wyjdź na ulice bo na prawdę, szkoda na ciebie strzępić ryja.

Nie wiem jak mam ci to dobitniej wyjaśnić. Założę się że jesteś jakimś nerdem od teorii spiskowych, gówno o życiu wiesz a zdanie na temat wielu tematów, w zasadzie na każdy temat przejmujesz od kogoś, jesteś owcą stary, ja jestem wilkiem, ta konwersacja nie ma sensu, rozumiesz?

I co, odpiszesz mi zaraz że Rozal że owca że mięso i że wojewódzki? Bicz plis.

I nie wiem skąd ty tutaj wziąłeś Jurasa, ale to ty do mnie zadzwoniłeś cytując mój post, który pisałem w powietrze, wiec sam siebie wyjasniłeś, finito.

jak dobrze wiedzieć, że na forum jest frakcja PKU-PDW-KMWTW, od razu czuję się bezpieczniej

#GRYPSONES
 
bankrut podobno. Murański się z niego nabijał, że kasę za walki dostaje jego żona i co to za chłop, którego żona lepiej ogarnia finanse i chodzi tak krótko na smyczy :roberteyeblinking:
Ale we FameMMA zmienił pięknie wizerunek do czasu tej walki z Don Kasjo a teraz...
Aż się wtrącę bo warto. Najman zbankrutował na własne życzenie odwalając najbardziej idiotyczna rzecz świata. Legendarną galę na Narodowym, którą zrobił na kredyt, nie sprzedał nawet 30% biletów, a na koniec próbował pozwać TVP bo winił ich za to, że ludzie zza granicy nie wykupili PPV przez co gala się nie zwróciła, a przy okazji Wasyl chyba ostatecznie na niego komornika nasłał bo Marcinek nie wypłacił Szpilce (i nie tylko) kasy.
 
Aż się wtrącę bo warto. Najman zbankrutował na własne życzenie odwalając najbardziej idiotyczna rzecz świata. Legendarną galę na Narodowym, którą zrobił na kredyt, nie sprzedał nawet 30% biletów, a na koniec próbował pozwać TVP bo winił ich za to, że ludzie zza granicy nie wykupili PPV przez co gala się nie zwróciła, a przy okazji Wasyl chyba ostatecznie na niego komornika nasłał bo Marcinek nie wypłacił Szpilce (i nie tylko) kasy.
źródło twitter, niby screeny z tego krajowego rejestru długów itp. ale fejkowe screeny - on miał jakiś zakład spa czy solarium, które mu nie wypaliło i się wpędził w spirale zadłużenia.
A ta gala na Narodowym -ja nie jestem pewien czy on wyłożył tam przynajmniej 1/3, raczej miał jakiś wspólników. Przecież budżet tamtej gali to było grubo ponad 1 mln zł :korwinlaugh:
Sam Michael Buffer pewnie za mniej niż niż te 20 tys. $ by nie przyjechał, Górniak, Kombi też swoje wzieli.
Kto by mu kredyt dał na taką galę :brainoverload:
 
jak dobrze wiedzieć, że na forum jest frakcja PKU-PDW-KMWTW, od razu czuję się bezpieczniej

#GRYPSONES
Ah, shit...
Albo nie... Wyjebane mam, nie będę dyskutować z dzbanami co czytać ze zrozumieniem nie potrafią.
Gloryfikujcie sobie tego trynkiewicza, bo przecież skrzywdził mniej osób niż cała mafia pruszkowska.

#wInternecieCzytałemŻeGrypsySąMałe

A ja tam wyjebalem litanie, pozdro 700.
 
Widzę, że zrobił się ruch w wątki co świadczy o tym, że zatrudnienie słowika jako twarzy federacji było dobrym wyborem.

Bardzo ryzykowna decyzja ale jedno to fakt, Najman tyle razy miał się kończyć a on zawsze wpierdoli kij w mrowisko. :awesome:
 
Ah, shit...
Albo nie... Wyjebane mam, nie będę dyskutować z dzbanami co czytać ze zrozumieniem nie potrafią.
Gloryfikujcie sobie tego trynkiewicza, bo przecież skrzywdził mniej osób niż cała mafia pruszkowska.

#wInternecieCzytałemŻeGrypsySąMałe

A ja tam wyjebalem litanie, pozdro 700.
lubie czytać: nie będę się tłumaczyć. Ciagle się tłumacząc: Juras witamy znowu na formu :korwinlaugh:
Powiedz: jak tam z Różalem i prawilniakami z WCA. Nie no: tak ciągle PDW, takie antykonfidenty. Zakładacie fundacje: na paczki dla dobrych prawilnych chłopaków, którzy gdyby nie zeznania innych to teraz byliby na wolności? :muttley:

Ilu tam Juras kolegów z WCA dla gangusów lata? Pochwal się xD

Widzę, że zrobił się ruch w wątki co świadczy o tym, że zatrudnienie słowika jako twarzy federacji było dobrym wyborem.
obojętnie jak mówią, byle mówili ma sens dopóki organizacja nie traci sponsorów. A bez nich to se można...



Też mi ta strategia przypomina taką starą strategie z lat 90 "kuszenie cycem". Wstawiasz na reklamę myjni samochodów, mało ubraną panią na zdjęciu im bardziej cycata tym lepiej z tekstem ,,my tobie umyjemy...
... samochód"


EDIT: A wiadomo już kogo nabrał Najman na bycie wspólnikiem w tej gali na Narodowym? :tellmemore:
 
żaden z niego zabójca, słyszałem info z jego otoczenia, że chodził na chałupy i dziesiony, a potem - złapany - zrobił szpagat na komendzie

dlatego na którymś tam KSW w Łodzi wybuczeli go w chuj
jeszcze podczas tego włamania miał zginąć człowiek wiec nie chodziło o zwykły włam
 
a to możliwe, niewykluczone, że albo pominęli ten szczegół, albo ja chujowo słuchałem
Nie martw się, prokurator bezimienny ma wszystkie tematy w małym paluszku, wystarczy zapytać, zaraz posypie wiedzą zdobytą z nagłówków wszelakich artykułów :mjsmile:
 
Nie martw się, prokurator bezimienny ma wszystkie tematy w małym paluszku, wystarczy zapytać, zaraz posypie wiedzą zdobytą z nagłówków wszelakich artykułów :mjsmile:
byku, zarzutkę mocną robisz, muszę przyznać

#DYMYNACOHONES
 
Chodzą słuchy ze MN dogaduje się, żeby gala była na UFC Fight pass…
#dajcieToNaNewsa
 

Jak to napisała jedna ekspertka od Rosji (której dał bana): "Czy on wie kim jest Ramzan Kadyrov". Ten człowiek się szmaci jak się da, dziś zaatakował Stanowskiego bo ten przekazał na tą samą akcję gdzie on nieudolnie próbuje ściągnąć hajs na masce Słowika (notabene Stan go znokautował w tej sprawie), maskę piłkarza-strażaka który uratował dzieci z pożaru niedawno, a Najman go oskarżył, że Stanowski chce pozbawić to dziecko pieniędzy. Kiedyś jak będę miał więcej palenia to sobie zrobię maraton tych jego mądrości, tylko po to by ocenić jak zjebany jest ten człowiek.
 
Jak to napisała jedna ekspertka od Rosji (której dał bana): "Czy on wie kim jest Ramzan Kadyrov". Ten człowiek się szmaci jak się da, dziś zaatakował Stanowskiego bo ten przekazał na tą samą akcję gdzie on nieudolnie próbuje ściągnąć hajs na masce Słowika (notabene Stan go znokautował w tej sprawie), maskę piłkarza-strażaka który uratował dzieci z pożaru niedawno, a Najman go oskarżył, że Stanowski chce pozbawić to dziecko pieniędzy. Kiedyś jak będę miał więcej palenia to sobie zrobię maraton tych jego mądrości, tylko po to by ocenić jak zjebany jest ten człowiek.
Kupa gowna to pochlebstwo dla niego... Wrzucilem dla beki :wink:
 
Back
Top