MMA VIP - Temat ogólny

Ale przekornie: co takie zdziwienie świata MMA? Przecież zawodnicy MMA to często bandyci. Ba: znalezienie zawodnika mogącego załatwić sobie papier o niekaralności -no ciężko będzie.
wydaje mi się, że ludzie nie są zdziwieni, bardziej oburzeni - świadomość, że różne zakapiory są w tym środowisku to na pewno każdy w większym bądź mniejszym stopniu miał, tu bardziej mamy styczność z oburzeniem wywołanym przez fakt, że takie szumowiny są poniekąd gloryfikowane i stawiane na piedestale
 
Wielcy bossowie to są Włochy, Meksyk, Kolumbia, arabskie klany, rodzinny królewskie, oligarchowie na wschodzie. Byli wielcy, ale kawału drogi w powietrze nie wyjebali aby zabić prokuratora :brainoverload:

Przecież w Neapolu niektórzy prokuratorzy mieszkają w koszarach Carabinieri :roberteyeblinking:

TVN z tym Alfabetem Mafii zrobił z nich drugich Escobarów i ten wizerunek Robbin Hooda.

Dokładnie, takie słowiki czy inne miśki to są pachołki. Jak przyjeżdża ktoś z Kolumbii, od ruskich czy albanczykow a nawet z Holandii to te kmioty chodzą jak na smyczy. Czytałem ‚biografie’ perszinga. Był tam motyw, że wzięli towar z Ameryki płd. i wzięli pershinga jako zastaw i trzymali go w Hiszpanii. Jakby reszta nie wpłaciła kasy to pershing by dostał betonowe buty w najlepszym wypadku i by się zakończyła ‚historia’ :kis:
 
wydaje mi się, że ludzie nie są zdziwieni, bardziej oburzeni - świadomość, że różne zakapiory są w tym środowisku to na pewno każdy w większym bądź mniejszym stopniu miał, tu bardziej mamy styczność z oburzeniem wywołanym przez fakt, że takie szumowiny są poniekąd gloryfikowane i stawiane na piedestale
myślę, że to po prostu kolejny etap. Najpierw Szpilka i Różal wjechali z grypsowaniem na wolności i ich "kodeksem honorowym".
Teraz słowik u Najmana, tak samo jak morderca 20 osób z podcastem na YouTube
Chociaż nie rozumiem jak on może aż tak mocno ryzykować utratą reklamodawców. Już FameMMA odpuściło walkę Kruszwil vs Kamerzysta pewnie przez reklamodawców...
 
w dziwny sposób wyczuwam jakiś nieszczęśliwy wypadek samochodowy w przypadku Stanowskiego
Nie no, to już trochę nie te czasy, co Stanowski właśnie stara się dobitnie pokazać działając w ten sposób, teraz to on ich chce tymi działaniami rozebrać do naga i pogonić przez miasto :)
Mimo wszystko jaj nie można mu odmówić, bo mimo chodzenia dziadka Słowika w masce z aliexpress, to jeszcze jakiś niepkój Ci ludzie budzą.

A Najman i to jego pierdolenie o Jezusie i Kuleju to już naprawdę ostateczny upadek resztek moralności jakie miał :D
 
Stanowski bardzo dobrze w tym filmie odniósł się do tego co się teraz dzieje w Polsce. Zjebani idole powstają teraz którymi mi ludzie się jarają. Bardzo dobrze że wspomniał o tej kurwa burdel mamie z tego zjebanego programu królowe życia Która teraz jest na piedestale A powinna być gnoj ona do końca życia za to co robiła ogólnie cały kanał TTV powinni wyjebać w kosmos
 
Zaraz i tak Słowika zamkną, on ma tyle spraw, że nie ogarnia kuwety.

Ciekawe czy to się skończy upadkiem organizacji, czy jednak ludzie są kretynami i ppv wywali w kosmos?
 
Zaraz i tak Słowika zamkną, on ma tyle spraw, że nie ogarnia kuwety.

Ciekawe czy to się skończy upadkiem organizacji, czy jednak ludzie są kretynami i ppv wywali w kosmos?
Odpowiem Tobie ziomeczku jednym zdaniem - "jebać szacunek tylko dymy".

Ruscy lata temu wybili inteligencję w tym kraju teraz została cała reszta z wyjątkami.
Patrząc po dzisiejszej "młodzieży" ta gala się sprzeda, przez Słowika wszędzie, ale to kurwa wszędzie wczoraj o tym gównie pisali.

:usunto:
 
Stanoski?
Ta menda co jak dostanie srebrniki to będzie reklamować zasraną Srajtasme?
Ta pizda co ma niby swoje zdanie ale jak koledzy coś odjebią to siedzi cicho i nawet nie mrugnie?
Ten idiota co sprzedaje się z tym drugim z RMF żeby podlizać się politykom?
Sorry ale nawet nie obejrzę filmiku bo nie będę mu nabijał kabzy, mam nadzieje że YouTube znowu pokaże im miejsce w szeregu i zamkną ten ‚ściek Sportowy’.
On razem z MN to są końcowy do szczania i jeżeli mi o jakieś patologi czy patocelebrytach to powinien zacząć od siebie. Nara
 
Odpowiem Tobie ziomeczku jednym zdaniem - "jebać szacunek tylko dymy".

Ruscy lata temu wybili inteligencję w tym kraju teraz została cała reszta z wyjątkami.
Patrząc po dzisiejszej "młodzieży" ta gala się sprzeda, przez Słowika wszędzie, ale to kurwa wszędzie wczoraj o tym gównie pisali.

:usunto:
Za darmoszke taka reklama, że głowa mała, derektory marketingów i szefowie największych agencji reklamowych biją teraz pokłony przed Najmanerio. Obstawiam, że nawet El Testoviron w nie przypuszczał, że aż tak będzie głośno i mam nadzieje, że mu to wyjdzie bokiem.
 
Jeszcze nie tak dawno Najman wytykał Murańskiemu że był w więzieniu i jego miejsce jest za kratami mimo że nie ma na to żadnych dowodów. Z drugiej strony robi interesy ze słowikiem i mówi coś o drugiej szansie. Najman to zwykły atencyjny śmieć który dla hajsu zrobi z siebie kurwę w każdej sytuacji.
 
Nie no, to już trochę nie te czasy, co Stanowski właśnie stara się dobitnie pokazać działając w ten sposób, teraz to on ich chce tymi działaniami rozebrać do naga i pogonić przez miasto :)
Mimo wszystko jaj nie można mu odmówić, bo mimo chodzenia dziadka Słowika w masce z aliexpress, to jeszcze jakiś niepkój Ci ludzie budzą.

A Najman i to jego pierdolenie o Jezusie i Kuleju to już naprawdę ostateczny upadek resztek moralności jakie miał :D
pieniądze lubią ciszę, ciemne interesy i byli wspólnicy pewnie też.
Więc jeśli ktoś chce romansować z Najmanem: raczej ten etap życia, kiedy chce się pisać książki jak Masa a nie rozdaje się karty...

A Kulej mówił, że wielu gangsterom odmawiał trenowania boksu...

Ojciec Wasilewskiego bronił Pershinga. Później te gangusy myślały, że w boksie są miliony jak w USA.
Odwrócony dotyk Midasa

Nieźle ze Szpilki cisnął bekę, że bronił ludzi, którzy później sprzedali kilkaset osób :korwinlaugh: ten rozum Szpilki
 
Stanoskiego pojebało z tymi porównaniami Pruszkowa do trynkiewicza, zdecydowanie wolałbym stać po stronie pruszkowa.

Najlepszy kajman jak na konferencji gadka że to prawdziwy wlodarz a nie słup jak kasjo, a następnego dnia rura zmiękła i się okazało że to w sumie gorzej jak słup, bo wypożyczyli jego wizerunek na rok :muttley:
 
Najman tego sie nie wyprzesz, biorac slowika w masce pokazales jak bardzo masz kompleks don kasja :jarolaugh:
 
Back
Top