MMA VIP - Temat ogólny

Tego tematu nawet nie trzeba czytać, wystarczy przejrzeć obrazki i już wiadomo, że jesteśmy w dup...e.
 
7DBB9FA5-A239-4BAC-9323-298BA8F76FF5.jpeg
 
Stanoskiego pojebało z tymi porównaniami Pruszkowa do trynkiewicza, zdecydowanie wolałbym stać po stronie pruszkowa.

Najlepszy kajman jak na konferencji gadka że to prawdziwy wlodarz a nie słup jak kasjo, a następnego dnia rura zmiękła i się okazało że to w sumie gorzej jak słup, bo wypożyczyli jego wizerunek na rok :muttley:
dlaczego? Bo o Trynkiewiczu Kawulski nie nagra cukierkowej historii i sztywnym chłopaku?
Ofiary to silniejsi czy słabsi?
Oni okradli kolumbijski kartel narkotykowy? A może nowojorską mafię?
A może włamali się do banku/wielkiej korporacji i zaczeli szantażować?
A nie restauratora okradli, jakimś nastolatkom sprzedawali brudny towar, a jak rozmawiali z Kolumbijczykami to jeden z zarządu był zakładnikiem i gdyby kasa nie doszła to odesłali by go w kawałkach: oj jacy wielcy, oj jakie King Kongi geniusze zła, oj, oj...
Już o twórcy Amber Gold szybciej można cukierkowo opowiadać, bo tam chodziło o przebiegłość, a nie przemoc...
 
dlaczego? Bo o Trynkiewiczu Kawulski nie nagra cukierkowej historii i sztywnym chłopaku?
Ofiary to silniejsi czy słabsi?
Oni okradli kolumbijski kartel narkotykowy? A może nowojorską mafię?
A może włamali się do banku/wielkiej korporacji i zaczeli szantażować?
A nie restauratora okradli, jakimś nastolatkom sprzedawali brudny towar, a jak rozmawiali z Kolumbijczykami to jeden z zarządu był zakładnikiem i gdyby kasa nie doszła to odesłali by go w kawałkach: oj jacy wielcy, oj jakie King Kongi geniusze zła, oj, oj...
Już o twórcy Amber Gold szybciej można cukierkowo opowiadać, bo tam chodziło o przebiegłość, a nie przemoc...

Dokładnie. To czerstwe chamy którzy używali tylko siły i to najlepiej w przewadze.
Gdy ‚zaczęli’ (ktoś im podpowiedział i ich wyruchał) legalizować pieniądze to zaraz trafiali do puszki i nie mieli nawet na kaucje. Przez to dogadywali się z psiarnią, sztywniutko.
 
Dokładnie. To czerstwe chamy którzy używali tylko siły i to najlepiej w przewadze.
Gdy ‚zaczęli’ (ktoś im podpowiedział i ich wyruchał) legalizować pieniądze to zaraz trafiali do puszki i nie mieli nawet na kaucje. Przez to dogadywali się z psiarnią, sztywniutko.
legendarny tekst: w niektórych branżach przestępcy dzielą się na tych, którzy są ścigani przez państwo i na tych, których policja chroni :korwinlaugh:
Oczywiście, że nie mogli być tak potężni bez pomocy kogoś z góry.
Ale no od Kulczyka haraczu nie wymusili? Od prezesa stacji TV?
To podniecanie się nimi w filmach Kawulskiego przypomina podniecanie się walkami Najmana z jakimiś kompletnymi kelnerami...

BTW w tym serialu Gomorra było to trochę inaczej przedstawione: jak nagle ofiarami stają się kompletnie przypadkowi ludzie, nie związani z tym światem...

Nawet ebe ebe usunął skrót z konferencji
 
dlaczego? Bo o Trynkiewiczu Kawulski nie nagra cukierkowej historii i sztywnym chłopaku?
Ofiary to silniejsi czy słabsi?
Oni okradli kolumbijski kartel narkotykowy? A może nowojorską mafię?
A może włamali się do banku/wielkiej korporacji i zaczeli szantażować?
A nie restauratora okradli, jakimś nastolatkom sprzedawali brudny towar, a jak rozmawiali z Kolumbijczykami to jeden z zarządu był zakładnikiem i gdyby kasa nie doszła to odesłali by go w kawałkach: oj jacy wielcy, oj jakie King Kongi geniusze zła, oj, oj...
Już o twórcy Amber Gold szybciej można cukierkowo opowiadać, bo tam chodziło o przebiegłość, a nie przemoc...

Dlaczego? Bo Trynkiewicz to pedofil a tacy ludzie pedofilami gardzą i jestem pewien że więcej złego takich trynkiewiczów spotkało ze strony takich ludzi jak ci z Pruszkowa niż np tobie podobnych krzykaczy.
Nie będę pisał na temat reszty tego rozjebanego monologu bo, bo to nie mój poziom, po prostu.
Jeśli nie widzisz różnicy w pedofilu a w nasterydowanych małpach co lubią komuś kufel na łbie w barze rozpierdolic, i nie tylko....

To po co do chuja pana marnujesz mój czas próbą podjęcia dyskusji w temacie w którym dyskusji nie ma? Bo wydaje mi się że wszystko ci wyjaśniłem ?
A te filmy piotruś to właśnie są dla ciebie, żebyś pomyślał że coś wiesz w temacie, tacy jak ja takich filmów nawet nie oglądają.
To koniec mojej odpowiedzi na twoje dwie pierwsze linijki, wystarczy.
 
BTW w tym serialu Gomorra było to trochę inaczej przedstawione: jak nagle ofiarami stają się kompletnie przypadkowi ludzie, nie związani z tym światem...

Nawet ebe ebe usunął skrót z konferencji

No właśnie, kurwa.. seriale, ebe ebe, życie w sieci, rozkminki, garnek na głowie.....
:juanlaugh:
O tym właśnie pisałem, w moim niepotrzebnym poście wyżej, tak jak wspomniałem, nie ten level wtajemniczenia w życie.

Więcej ci po prostu nie odpisze więc na tym zakończmy wymianę postów między sobą.
 
To po co do chuja pana marnujesz mój czas próbą podjęcia dyskusji w temacie w którym dyskusji nie ma? Bo wydaje mi się że wszystko ci wyjaśniłem ?
Hej jestem Juras dzwonie do ciebie, nie mam czasu rozmawiać
ale ty do mnie dzwonisz
ej na chuj marnujesz czas

Uwielbiam ludzi odpisujących, że nie mają czasu odpisać: Łukasz Jurkowski witamy na forum po kilku latach nieobecności. Patologia z WCA: witam.
Dziecko: idź po zdjęcie Różala. Spytaj się go o przeszłość, obejrz sobie odcinek Wojewódzkiego kiedy Różal był razem z Chyrą i opowiadali o filmie Dług. Zobacz jak fajnie Różal się uśmiechał i co mówił o tego typu informacjach :)
TVN Player nie mam opłaconego to linku nie dam...
 
Hej jestem Juras dzwonie do ciebie, nie mam czasu rozmawiać
ale ty do mnie dzwonisz
ej na chuj marnujesz czas

Uwielbiam ludzi odpisujących, że nie mają czasu odpisać: Łukasz Jurkowski witamy na forum po kilku latach nieobecności. Patologia z WCA: witam.
Dziecko: idź po zdjęcie Różala. Spytaj się go o przeszłość, obejrz sobie odcinek Wojewódzkiego kiedy Różal był razem z Chyrą i opowiadali o filmie Dług. Zobacz jak fajnie Różal się uśmiechał i co mówił o tego typu informacjach :)
TVN Player nie mam opłaconego to linku nie dam...

Ty wiesz że moja rozmowa z tobą to jak próba wytłumaczenia przedszkolakowi fizyki kwantowej, co właśnie w tym poście dobitnie pokazałeś?

Piszesz o czymś o czym nie pisałem powtarzając się, wtracasz w to wszystko wojewódzkiego, jakieś playery długi, kurwa różala, zgaś ten internet tłumoku i wyjdź na ulice bo na prawdę, szkoda na ciebie strzępić ryja.

Nie wiem jak mam ci to dobitniej wyjaśnić. Założę się że jesteś jakimś nerdem od teorii spiskowych, gówno o życiu wiesz a zdanie na temat wielu tematów, w zasadzie na każdy temat przejmujesz od kogoś, jesteś owcą stary, ja jestem wilkiem, ta konwersacja nie ma sensu, rozumiesz?

I co, odpiszesz mi zaraz że Rozal że owca że mięso i że wojewódzki? Bicz plis.

I nie wiem skąd ty tutaj wziąłeś Jurasa, ale to ty do mnie zadzwoniłeś cytując mój post, który pisałem w powietrze, wiec sam siebie wyjasniłeś, finito.
 
Tak tragikomicznie to już zaczyna być na zachodzie łagodzony temat pedofilii, więc może cukierkowy film o Trynkiewiczu na Netflix to kwestia czasu

Ty wiesz że moja rozmowa z tobą to jak próba wytłumaczenia przedszkolakowi fizyki kwantowej, co właśnie w tym poście dobitnie pokazałeś?

Piszesz o czymś o czym nie pisałem powtarzając się, wtracasz w to wszystko wojewódzkiego, jakieś playery długi, kurwa różala, zgaś ten internet tłumoku i wyjdź na ulice bo na prawdę, szkoda na ciebie strzępić ryja.

Nie wiem jak mam ci to dobitniej wyjaśnić. Założę się że jesteś jakimś nerdem od teorii spiskowych, gówno o życiu wiesz a zdanie na temat wielu tematów, w zasadzie na każdy temat przejmujesz od kogoś, jesteś owcą stary, ja jestem wilkiem, ta konwersacja nie ma sensu, rozumiesz?

I co, odpiszesz mi zaraz że Rozal że owca że mięso i że wojewódzki? Bicz plis.

I nie wiem skąd ty tutaj wziąłeś Jurasa, ale to ty do mnie zadzwoniłeś cytując mój post, który pisałem w powietrze, wiec sam siebie wyjasniłeś, finito.
Panie Jurasie: mam nadzieje, że po walce z Pudzianem wszystko OK. Proszę dalej bronić bandytów. WCA, git, grypsowanie na wolności. Pozdrawiam.
#JurasMusisz Wiedziałem, że Juras ma drugie konto :pociesznymirek: :suchykarol:
 
Boss HL zabrał głos.




MMA VIP usunęło konfe VIP 4 z yt.

Cholera odpaliłem sobie do tej pory 2 pierwsze panele tylko.

:childcry::childcry::childcry:
 
Last edited:
Tą organizację trzeba już zamknąć, nic z tego nie będzie. Ale mam pomysł na taką w kórej Marcin bije się z kobietami. Tylko kto będzie bossem?
 
Tą organizację trzeba już zamknąć, nic z tego nie będzie. Ale mam pomysł na taką w kórej Marcin bije się z kobietami. Tylko kto będzie bossem?
najman rozwalił swoją własna federacje ale tam chyba od jakiegoś czasu nie było dobrze skoro sam musiał się bić by sprzedaż ppv się zgadzała.
 
Back
Top